D Segmentte Fiyat/Performans Olarak Size En Çok Hitap Eden Araç?

D Segmentte Fiyat/Performans Olarak Size En Çok Hitap Eden Araç?

• Volkswagen Passat

Kullanılan: 3 4.5%
  • Peugeot 508

Kullanılan: 10 15.2%
  • Renault Talisman

Kullanılan: 4 6.1%
  • Ford Mondeo

Kullanılan: 17 25.8%
  • Opel İnsignia

Kullanılan: 13 19.7%
  • Skoda Superb

Kullanılan: 15 22.7%
  • Mazda 6

Kullanılan: 4 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    66

Aliefedkn

Ali Efe Diken
Senkromeççi
13 Şub 2021
12
5
70
19
istanbul
Marka
Volkswagen
Tasarımı ile son zamanlarda öne çıkan 508, hepsine oranla biraz daha uygun fiyata sahip olunabilecek olan Talisman, d segmentte Türkiye de değişmez klasik Passat, yine tasarım ve donanım ile iddialı İnsignia, sağlamlığı, Ecoboost motoru ile öne çıkan Mondeo sizce hangisi fiyat/performans olarak değerlendirildiğinde diğerlerine göre daha çok şeyi aynı anda sunabilir?
tasarım olarak insignia çok başarılı 508 gibi içinde sizi saran bir ortam var ama motoru yetersiz gibi tamamen PSA ya geçince güzel bişey çıkacakmış gibi benim tercihim 508 yada superb olabilir passat biraz müdür arabası gibi

omrcetin

Ömer Faruk
Asfalt Kurutucu
16 May 2020
49
61
635
Tekirdağ
Marka
Ford
Kesinlikle Mondeo. Focusu aldığımız zamanlar 2. el pazarı çalkanıyordu 2012 Mondeo için tuttuğumuz meblağ Focus'a yetmişti. :(
Yenilerinin de iç tasarımı biraz kötü ama yavru Mustang gibi Maşallah.

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,389
2
3,014
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Bir D segmenti kullanıcısı olarak bu segmentte öncelikle station wagon alırım. Bu anlamda Peugeot 508 ve Insignia çok yakışıklı arabalar. Ancak tercihim Mazda olurdu. En premium’a yakın olan model bence Mazda. En sorunsuzu da o. Benim için en önemli kriterler yani. Başım ağrımasın ama lüks de olsun :D Maalesef Türkiye’de sadece 2.0L motoru olduğundan fiyatlar ise diğer modellere göre aşırı yüksek. Bu yüzden de satılmıyor doğal olarak. Bu fiyatlarla tercihim 508 olurdu. VAG’a ısınamıyorum. Superb çok sevilse de Passat bence bayağı daha iyi araba. İkisini de kullandım ve bence Passat farklı.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,211
45,803
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Superb çok sevilse de Passat bence bayağı daha iyi araba. İkisini de kullandım ve bence Passat farklı.
Direkt katiliyorum. Makyajla birlikte Passat'in eksiklerini bayagi toparladilar. Superb'in otoban akiciligi guzel ama sehir icindeki keskin, sivri bozuk yollara karsi verdigi tepkiler hic hos degil. Passat, bu tarz konforun detay noktalarinda daha iyi surus sunuyor bence de.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
D sınıfının en iyileri bence Superb ve İnsignia.
İnsigniada yol tutuş biraz daha iyi ama buna karşın Superb daha aile kullanımı odaklı ve geniş. 3. seçenek düşünürsem de Mondeo.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım