Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Romanya merkezli otomobil üreticisinin uzun zamandır üzerine çalıştığı Dacia Jogger modeli tanıtıldı. Karşınızda tüm detaylar.
Dacia Jogger, Dacia’nın ürün stratejisinin dördüncü ayağını oluşturuyor. Küçük, tamamen elektrikli şehir otomobili Spring, kompakt Sandero ve SUV sınıfındaki Duster modellerinin ardından Dacia, şimdi aile otomobilini 7 kişilik bir modelle yeniliyor. Sporu, outdoor ruhu ve pozitif enerjiyi çağrıştıran bir isimle Dacia Jogger, markanın yeni kimliğini ileriye taşımaya yardımcı oluyor.
Yeni modelin tanıtımı, Dacia’nın ürün gamını yenileme planının bir parçasını oluşturuyor. Marka, 2025 yılına kadar iki yeni model daha pazara sunacak. Her yönüyle gerçek bir Dacia olan Jogger, çok yönlü bir otomobilin en iyi fiyat-genişlik oranını ve işlevselliğini sunuyor. Dacia Jogger, şehir dışına kaçamaklar yapmak isteyen ailelerin günlük yaşamlarına da eşlik eden uzun soluklu bir yol arkadaşı olarak öne çıkıyor.
Dacia Jogger, ön cephesi Dacia markasına özgü geniş ön...

Okumaya devam et...

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,544
2,719
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Çok başarılı gözüküyor.
Arka tarafta Dacia yazısını çıkarınca Volvo sanan olacaktır. :D

Tepkiler: bt ve simbat

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Dacia'nın yeni tasarım dilini çok beğeniyorum. Jantlar biraz daha büyütülüp daha kaslı bir araba ortaya çıkarılabilir. Arka tarafı da Volvo XC90'ın büzüştürülmüş hâli gibi duruyor. İçi de kalitesini bilmiyorum ama görünüm olarak çok güzel.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,037
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Çok değil azıcık kaliteli bir sürüş sunabilirse bu model alır yürür.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım