HABER Duyuru

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Ford, RS'in parasını mı talep ediyor, hayırdır?
Yurt dışına gidiş sanki biraz ani bir karar olmuş, hayırlısı...

NOT: zamanının 1 Nisan şakası gibi bir şey çıkarsa, ağır küfür ederim.
Aynen zamanında kapatıyoruz diyip şaka yapmışlardı umalımki tekrar şaka olsun otopark biterrrr

Lochness

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
7
15
595
27
Adana
And'a güvenip işinden istifa eden Sinan. Sende bırak üstad tekrar çalışmaya başla zaten evlisin bu site ile uğraşıp ne yapacaksın...

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,368
7,207
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
And abinin yurtdışı kararı çok doğru bir karar kim olsa gitme imkanı olsa gitmek ister ama onu videolar da görememek çok kötü. Otopark dan ayrilmayip yurtdışından çeşitli içerik de videolar çekebilir. Kanal bu kadar büyüdükten sonra kanalın büyük bir ismi ayrıldığında ister istemez üzülüyoruz.
Bunlar olmazsa da kendine yeni bir kanal açarak video çekebilir.

Son düzenleme:

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
864
2,007
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
Bence And abi çok mantıklı hareket yapmış Yurtdışına çıkmakla herkese kendi yolunda başarılar

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Çok uzun zamandır ses çıkmadığı için altından bir şey çıkacağı kesindi. O yüzden çokta şaşırmadım. Allah korusun sağlıkla ilgili bir şey mi acaba diyordum, neyse ki o değilmiş. Ne olur gitme gibi şeyler yazmayacağım çünkü benzer şartlar oluşsa çoğu kişi gitmek ister diye düşünüyorum. Yolun açık olsun.

umt35

Elit Apaçi
20 Eyl 2016
56
24
970
İzmir
Yolun açık olsun @and abi umarım üniversite bitince bende sizin gibi çıkabilirim yurt dışına bence doğru bir karar vermişsiniz

Son düzenleme:

ahmetgulsen

Asfalt Kurutucu
9 Eki 2016
1
0
535
olmadı karar sizin kararınızı lakin bir karar alıp bir yola girildiğinde bu kadar çabuk vazgeçmek önce buradaki üyeler sonra çalışma arkadaşlarına yaplan bir haksızlık diye düşünüyorum. yolunuz açık olsun

MuhammedVuTuTu

Asfalt Kurutucu
24 Ara 2016
2
3
545
YAPMA BE AND BIRAKMA BİZİ SEN OLMASAN KİM ARAP KILIĞINA GİRİP BİZİ KAHKALARA BOĞACAK KİM SENİN YARATICI KELİMELERİNİ SÖYLEYECEK.Eğer gitmekte kararlıysan Allah yolunu açık etsin.

Oriente

Düz Yol Gazcısı
12 Şub 2017
1
0
235
Umarım Sinan abi işini bırakıp otoparkta çalışmaya başladığına pişman olmamıştır.

vwgti

Profesör
15 Eyl 2016
103
298
1,535
Uzun süredir ses çıkmayınca birşeyler tahmin ediyorduk zaten. Ne kadar üzülsem de mutlu olan yanım daha ağır basıyor abi sonuçta çook daha iyi fırsatlar olacaktır oralarda. Ayrıca Sinan reisin işleri tek başına yürütebileceğine dair hiç şüphem yok. Ama arkadaşların da dediği gibi vlog tarzı çekimler çok iyi olacaktır, sadece otomobil değil ne olursa :) Özletme bize kendini. Bir de nereye gidiyorsun abinin yanına amerikaya mı? @and

discus

Asfalt Kurutucu
19 Ara 2016
3
9
545
İmkanim olsa bende bende ailemi alıp gitmek artik çok istiyorum. İlginçtir imkanım varken eğitimim sonunda kalmayıp ülkem deyip gelmiş kalmamıştım. Faydam olsun, tek başıma değil top yekün kurtuluşa, kaliteli ve güzel bir topluma erişmek böyle olur diye düşünüyordum, emek emek sonra esaret gibi bir hayat, kalitenin, bireysel ve sosyal kalitenin dip yaptığı bir yere dönüştü burası. Gençlik.. çok yoğun umutlar ve yanlış kararlar. Bu gün döndüğüme sonraları kaldığıma pişman oldum. 2 evladım var ve bu halde bir yerde yaşayacak olmaları kahrediyor lakin gitmek tek başına olduğu kadar kolay değil. Bir kaç yıl burada kalmaları demek. Arada ciddi mesafe bir şey olsa yapayalnız ne yaparlar, hele her an herşeyin olabildiği bir yerde bu riski alamıyorum, alabilsem hemen gidecem. Mesele para pul değil olmadı olmazda inşallah ve o kadar da düşmeyiz umarım...Hayatını düzenini tek iken çok olduğunda çaresiz kalinan ve yarın kim bilr ne hallere geleceği ucu açık parantez gibi olan bu memlekette kurmamak benim de eli yüzü zihni düzgün gençlere tavsiyem olur. Çok acı, çok kanatan bir cümle benim adıma bu lakin en doğrusu bu. Neyi yapsan gayret etsen "ben sen biz" değil hep o/onlar... Böyle bir yerde durmak sosyo kültürel bir intihar gibi. Bence acı ama doğru bir karar. Allah hakkında güzellikler versin...

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım