Egea yakıt tüketimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OzgurGuler

Asfalt Kurutucu
19 Eyl 2016
10
3
595
fiat egea 1.4 16v fire 95bg için yakıt tüketimi hakkında bilgisi olan varmı

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
772
1,669
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Bir tanıdığımda var 7 civarı yakıyor. Beklentiye göre yüz güldürür.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,719
1
6,483
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
1.6 motora kendi servislerinde garanti kapsamında lpg takılıyor. 1.4 içi de aynısı geçerlidir heralde.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Beyler 1,6 araba alıp lpg takıcağınıza, 1,3 multijet alın daha iyi. Vasın iki üç donanım eksik kalsın. Sonradan servisde dahil takılan lpg kitine karşıyım. Her ne kadar bende lpg araba kullansamda, benimkisi çok çok zaruriyetten oldu. Sıfır 1,6 benzinli full donanım alacağına , 1,3 multijet alt donanım alın daha iyi. Hem 1,6 alan adam neden benzini kafasına takar ki. Ben benzinli çok araba kullandım. Onunda kendi çapında faydaları oluyor. Benzin pahalı olunca heryere gidemiyorsun. Km artmıyor, daha az trafik çekiyorsun. Hafta sonu araban oluyor.

kubilayevis

Profesör
Yayın Yönetmeni
7 Eyl 2016
378
699
1,895
İstanbul
Beyler 1,6 araba alıp lpg takıcağınıza, 1,3 multijet alın daha iyi. Vasın iki üç donanım eksik kalsın. Sonradan servisde dahil takılan lpg kitine karşıyım. Her ne kadar bende lpg araba kullansamda, benimkisi çok çok zaruriyetten oldu. Sıfır 1,6 benzinli full donanım alacağına , 1,3 multijet alt donanım alın daha iyi. Hem 1,6 alan adam neden benzini kafasına takar ki. Ben benzinli çok araba kullandım. Onunda kendi çapında faydaları oluyor. Benzin pahalı olunca heryere gidemiyorsun. Km artmıyor, daha az trafik çekiyorsun. Hafta sonu araban oluyor.

Lpg bende sevmiyorum ama ilk sahibi benim olacağım arabanın lpgli olması bana pek koymazdı şahsen.

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Katılıyorum. LPG ekonomik ama arabanın performansını düşürüyor ve motor ömründen yiyor. Daha alt donanım dizel almak daha mantıklı olur veya düşük km ikinci el almak.

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,554
2,726
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
2015 sonu 1.4 fire donanım Egea sahibi olan arkadaşım 8,5 litrenin altına düşürmeyi hala beceremedi.
15bini görmeden baskı balata değişti.

Uzak durun diyor şimdi kim sorsa. 55bin veren ilk alıcıya satacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım