HABER Elektrikli ve Hibrid Sürüş Haftası Sona Erdi

Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
İstanbul’da ilk defa düzenlenen Elektrikli ve Hibrid Sürüş Haftası etkinliği, 21 Nisan’da gerçekleştirilen final turları ile kapanışı yaptı
Türkiye Elektrikli ve Hibrid Araçlar Derneği (TEHAD) tarafından başlatılan girişimle ve dev otomobil firmalarının desteğiyle ilan edilen 20 Nisan Elektrikli ve Hibrid Sürüş Haftası, İstanbul Göktürk’te düzenlenen özel bir açık hava etkinliğiyle kutlandı. İki gün boyunca devam eden etkinliğe otomobil sektörünün birbirinden önemli markaları ve 1500’ün üzerinde ziyaretçi katıldı. BMW, Jaguar, Lexus, Renault, Tesla, Toyota gibi markalara ait 20’den fazla elektrikli ve hibrid araç, iki gün süren etkinlik boyunca kullanıcılar tarafından test edildi. Etkinlikte birbirinden farklı özelliklere sahip araçların yanı sıra mikro grid uygulaması adı verilen ve enerjisini paneller vasıtasıyla güneşten alıp elektriğe dönüştürerek araçların şarj edebilmesini sağlayan inovatif şarj istasyonları da tanıtıldı. Göktürk’teki Kemer Country Club Orman Evi’nde, doğanın...

Okumaya devam et...

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Keşke önceden bilgi haberi girilseydi, gidip görmek isteyeceğim günlük hayatta istediğim gibi deneyimleyemeyeceğim araçları belki deneyimleyebilirdim. Tabii benim gibi daha birçok kişi için geçerli bu.

Eğer önceden haber girildiyse kusura bakmayın bu yorum için, ben görmemişimdir.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım