KAPALI En Fazla 55 Bin Tl'ye Binek Araç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Selamlar,
Maksimum bütçem 50 bin lira aslında, ama araca göre belki fiyatımın 5 bin tl üzerine çıkabilirim.

Beklentilerim:
  • Benzinli ve düşük hacimli motor olması(1.2 olması tercihim),
  • 5-6 litre arasında yakması,
  • Tramer kaydı, hasar kayıtlı, değişenli olmaması,
  • Boya kabul edilebilir, tamponlarda veya arka bölgede olduğu sürece,
  • Model olarak en düşük 2010, km olarak en yüksek 100 bin km limitlerim.

Malum site linkleriyle ve marka modeller ile yardımcı olursanız çok sevinirim, bu ay sonuna kadar bir araç almayı planlıyorum, belirlediğim niteliklere sahip.

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Son düzenleme:

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Eğer başka marka model isterseniz yarın tekrar bakarız arastiririz
Mehmet, verdiğin ilana baktım ki benim de aklımda vardı Yaris ama nedense bizimkiler çok sıcak bakmadı. Micralara bakıyoruz bu ara, geçen komşunun Micrasını sürdüm, açıkçası yakıtı 8 lt filan gösteriyordu komşunun verisi, ama acemi kadın. Sen ne dersin?

tersiyer

Profesör
8 Eyl 2016
583
477
1,570
İstanbul
Mehmet, verdiğin ilana baktım ki benim de aklımda vardı Yaris ama nedense bizimkiler çok sıcak bakmadı. Micralara bakıyoruz bu ara, geçen komşunun Micrasını sürdüm, açıkçası yakıtı 8 lt filan gösteriyordu komşunun verisi, ama acemi kadın. Sen ne dersin?
2012 Micra CVT Punch'ı 3 sene kullandık, şehir içi 7.5-8 litre aşağısını görmek pek mümk0n değil. Nedeni, CVT'nin durağan halden kalkışlarda motorun gücünü pek verimli şekilde aktaramaması.

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
2012 Micra CVT Punch'ı 3 sene kullandık, şehir içi 7.5-8 litre aşağısını görmek pek mümk0n değil. Nedeni, CVT'nin durağan halden kalkışlarda motorun gücünü pek verimli şekilde aktaramaması.
55 bin tl'ye 1.4 Polo 2011 model benzinli alsam, sence yakıtı Micra ile aynı mı olur? Gerek yok ki Micra'ya o yakıtı vermeye.

tersiyer

Profesör
8 Eyl 2016
583
477
1,570
İstanbul
55 bin tl'ye 1.4 Polo 2011 model benzinli alsam, sence yakıtı Micra ile aynı mı olur? Gerek yok ki Micra'ya o yakıtı vermeye.
Polo daha fazla bile yakar, zira fabrika verileri Micra'nın 6.7 lt, Polo'nun 7.7 lt.

Tamam kalite olarak Micra Polo seviyesinde değil ama, Polo gibi 2 hava yastıklı ve ESP'si olmayan, rakibinden 5 6 yıl daha eski bir araba almak yanlış bir karar olur kanımca. Üstelil Match donanımlar 2011 Comfortline'a göre baya dolu.

DSG olayına hiç girmedim, o da başınızı ağrıtır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım