En rahat bulduğunuz koltuklara sahip araçlar neler?

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
S60 ve Jaguar XE bunları f/p göz önünde bulundurarak yazdım 5 A6 E hepsine eski yeni kasa bindim XE bariz daha iyiydi S60 gayet güzeldi lakin fiyat bağımsız S ve A8 den de daha iyi bulduğum LS dir ondan daha iyisi LX Normalde Lexus sevmem fakat şahsen oturunca Almanlardan daha iyi buldum özellikle daha özel hissettiriyordu

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,300
16,237
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Alfa Romeo 147.hatta sattıktan sonra koltukları söktüm aldım yazlıkta seyir terasımda dururlar :).
Babama göre ise subaru vivio

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,505
1
4,880
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Sahip olduklarım arasında kesinlikle laguna 3 ün koltukları çok iyiydi. Orjinal deri alkantra idi terletmiyordu. Sürüş pozisyonu çok iyiydi. 20 saate yakın nefes almadan seyahat etmiştim gram yorgunluk hissi yoktu üzerimde. Birde reno 9 12 ve 19 serilerinin arka koltuklarının oturma bölümü hoşuma gidiyor yumuşacık evdeki gibi.

chesteren

Profesör
19 Eyl 2016
125
247
1,385
Elazığ
Marka
Toyota
Eski mercedeslerin deriden ziyade kadifemsi kumaş koltuklu olanları ile broadway'lerin koltuğu. Harika yumuş yumuş ve dayanıklı süngerden imal etmişler sanırım, gerçekten unutulmayacak kadar konforluydu.

Ege

Profesör
7 Mar 2018
97
100
1,110
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Bugüne kadar sahip olduğum araçlar içinde 2006 model A3 8P Ambition'un koltukları çok rahattı. Golf 7 aracımın koltukları fena değildi, 10 saatlik yolculukta bile çok aşırı rahatsız olmamıştım. Şimdiki f30 sportline aracımın koltukları kısa süreli sürüşlerde rahat ve sportif hissettirsede uzun süreli yolculuklarda rahatsız ediyor (muhtemelen alçak oturma pozisyonu ile ilgili). Standart f20 koltukları içinse ne rahat ne de rahatsız diyebilirim. Bu arada bu yazdıklarım ön koltuklar için geçerli :) Arka koltukta eşim bebek ile birlikte f30'da çok rahat ettiğini söylüyor özellikle de sırt kısmı C segmenti HB'lere göre biraz daha yatık olduğu için...

Focus 3 koltuklarının da rahatsız kütük gibi olduğunu hatırlıyorum.

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Caravelle'nin koltukları oldukça rahat. Hatta standart bmw 3 koltuklarından çok daha rahat kıyaslama yapmam gerekirse.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,294
3,931
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Bugüne kadar sahip olduğum araçlar içinde 2006 model A3 8P Ambition'un koltukları çok rahattı. Golf 7 aracımın koltukları fena değildi, 10 saatlik yolculukta bile çok aşırı rahatsız olmamıştım. Şimdiki f30 sportline aracımın koltukları kısa süreli sürüşlerde rahat ve sportif hissettirsede uzun süreli yolculuklarda rahatsız ediyor (muhtemelen alçak oturma pozisyonu ile ilgili). Standart f20 koltukları içinse ne rahat ne de rahatsız diyebilirim. Bu arada bu yazdıklarım ön koltuklar için geçerli :) Arka koltukta eşim bebek ile birlikte f30'da çok rahat ettiğini söylüyor özellikle de sırt kısmı C segmenti HB'lere göre biraz daha yatık olduğu için...

Focus 3 koltuklarının da rahatsız kütük gibi olduğunu hatırlıyorum.
Bir ara şirkette sürekli arkada gidip geliyordum bana öyle aşırı rahatsız gelmedi açıkçası tamam rahat değil ama kütük gibi de gelmedi bana..

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,294
3,931
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Yaklaşık 100.000 km F3 tdci kullandık bizimki en baz modeliydi belkide ondandır...
Yani ben önceki mesajda da dediğim gibi, 2018 modeldi bindiğim ve en boşun bir dolusu tekno paketiydi. 1.5 dizel ototmatik. Ama arka taraf focus 2 ye gore daha dardı mesela. Bizim arabaya göre daha boğucu gibi geldi arkası.

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Suburbana binmiştim velür iç mekan vardı koltuktan kalkasım gelmedi arabada gemi zaten, yolda viraj falan alamayıp direğe çarpsak içinden geçecekmişiz hissi veriyo

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım