En Son Ne Aldınız?

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
T&K diye bir kırtasiye var ya abi oraya gelmiş. Daha çok vardı istiyosan alayım burdan göndereyim sana İstanbulda bulamazsan.

Yok abi ya Bime bayadır gelmiyor araba :D
Yok yahu allah razi olsun ugrasma o kadar ben bi bakinayim buralara ondan eminonu taraflarinda vardir simdi sagolasin yinede tesekkur ederim

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,451
6,788
4,270
27
Denizli
Marka
Fiat
Internetten baktim istanbulda varmis magazalari fiyatlari neydi ayiptir sormasi
7 tl abi 1/64 ölçekli çok büyük bir şey değil.
IMG_2922.JPG
IMG_2924.JPG

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,027
1,998
2,770
Marka
Subaru
Gittim çocuk gibi revell b17g flying fortress aldım. Aslında golf 1 gti almak için gittim ama bu daha cazip geldi. Henüz bitirmedim ama parça kalitesi mükemmel :)
Bu abimiz kadar ekipman yok ama kutudan çıkan parçalar aynı :)

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Gittim çocuk gibi revell b17g flying fortress aldım. Aslında golf 1 gti almak için gittim ama bu daha cazip geldi. Henüz bitirmedim ama parça kalitesi mükemmel :)
Bu abimiz kadar ekipman yok ama kutudan çıkan parçalar aynı :)
Anladigim kadariyla parcalar plastik degilmi? Cunku banada iyi bir markaydi hatirlamadim simdi ama 458 maketi gelmisti ama kutusunda yapistirici ve boyasi vs de vardi. Hersey cok guzeldi ama disini boyayamadigim icin biryerlere koymustum spreylemi boyamak lazim direk acaba

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,697
5,320
26
Avcılar-Darıca
Anladigim kadariyla parcalar plastik degilmi? Cunku banada iyi bir markaydi hatirlamadim simdi ama 458 maketi gelmisti ama kutusunda yapistirici ve boyasi vs de vardi. Hersey cok guzeldi ama disini boyayamadigim icin biryerlere koymustum spreylemi boyamak lazim direk acaba
Tamiya'nın model araçlar ve onların kaportası için ürettiği boyaları var abi onlara bakabilirsin.
Tamiya Ps

Son düzenleme:

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,697
5,320
26
Avcılar-Darıca
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım