En Son Ne Aldınız?

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,757
3
9,688
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
22 TL Sınırsız gözleme ve çay aldım
24,75 TL ye kahve aldım
65 TL Market alışverişi +25 krş poşet :D

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Çok alakasız gibi gelecek ama belki birilerinin de başına geliyor, dertleniyorlardır diye yazayım dedim ..
Mahallemizin kedileri (burada sokak kedisi yok, hepsi ev kedileri diyelim) .. benim ve komşularımın ön bahçeye gayet güzel pisliyorlardı...
Ne yaptıysak olmadı .. en sonunda kedi kovucu (sadece kedi değil tabi ) aldık .. gayet işe yarıyor ... hem de sadece ultrasonic bir ses ile çalışıyor .. aklınızda olsun...

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,054
7
51,423
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Çok alakasız gibi gelecek ama belki birilerinin de başına geliyor, dertleniyorlardır diye yazayım dedim ..
Mahallemizin kedileri (burada sokak kedisi yok, hepsi ev kedileri diyelim) .. benim ve komşularımın ön bahçeye gayet güzel pisliyorlardı...
Ne yaptıysak olmadı .. en sonunda kendi kovucu (sadece kedi değil tabi ) aldık .. gayet işe yarıyor ... hem de sadece ultrasonic bir ses ile çalışıyor .. aklınızda olsun...
cihazın görselini veya linkini atabilir misiniz? Nasıl bir şey bu? Outdoor çalışabiliyor mu?

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
cihazın görselini veya linkini atabilir misiniz? Nasıl bir şey bu? Outdoor çalışabiliyor mu?

Ya ben koydum zannetmiştim ama atlamışım.
Aldığım cihaz bu
5414099000554.jpeg

Evet, bu cihaz tamamen dışarda çalışıyor. Yağmur, kar vs den etkilenmiyor.
Bu model 4 büyük pille çalışıyor... ve o piller ile oldukça uzun gidiyor... Daha önce bazı arkadaşlar başka bir markanın güneş enerjisi ile kendini şarj edebilen bir markanın ürününü kullanmışlardı ama onlar tekrar şarj edildiğinde arıza vermişti...

Kaçırmak istediğiniz hayvana göre frekansı belirliyorsunu ve görüş açısı içinde sabitleyip bırakıyorsunuz

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,757
3
9,688
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Razer Viper Mause Fiyatından bahsetmek istemiyorum :D
180 TL Yemek
184 TL Sigara
Ha unutmadan 148 TL Market +50 krş poşet

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,757
3
9,688
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Razer Blackwidow V3 Klavye aldım.
( 12 Seneden fazladır bana hizmet eden A4Techi emekli etme zamanı aynı şekilde mauseyide) Fiyatından bahsetmiyorum merak eden dostlar bakarlar :D

Bugün kısmetse gidip depoyu doldurum bir zam bekleniyormuş onuda yazarım aklımda kalırsa :D

• Wow
Tepkiler: bt

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,054
7
51,423
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Razer Blackwidow V3 Klavye aldım.
( 12 Seneden fazladır bana hizmet eden A4Techi emekli etme zamanı aynı şekilde mauseyide) Fiyatından bahsetmiyorum merak eden dostlar bakarlar :D

Bugün kısmetse gidip depoyu doldurum bir zam bekleniyormuş onuda yazarım aklımda kalırsa :D
klavyemausa 3 alfa deposu yakıt parası gömdün he?

Tepkiler: S.Asil ve Sirius

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,757
3
9,688
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
klavyemausa 3 alfa deposu yakıt parası gömdün he?
Sanıyorum biraz öyle oldu :D uzun ömürlü ve sağlam bir şey olsun istedim ki şu an saçma sapan bir klavye ve hala çok memnun olduğum mausem ile 12 seneden fazladır birlikteyiz bunlar böyle dayandıysa onları düşünemiyorum :D

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,757
3
9,688
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
500 TL Harcadım geldim neye ne kadar verdim bilmiyorum :( Kıyafet aldım 2 adet sonra market yemek kahve derken 500 lük olmuşum baktım da , yarında bi 200 TL yakıt alacağım hadi hayırlısı :(

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım