En Son Ne Aldınız?

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,857
26,205
5,720
Ankara
Marka
Skoda

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
2şapka, 1 de dizelciyiz aga biz diye diesel kemer. :D

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,224
45,814
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Memnun musun hocam?
Henüz alalı kısa bir zaman oldu hocam. Uzun dönem performansı, dayanıklılığı ne alemde zaman gösterecek ama sakal alımı konusunda oldukça memnunum. Yanaklarımda ki sakalı jilet gibi sıfır alıyor. He tabi çene altı, boyun gibi zor olan bölgelerde durum ne olur bilemiyorum. Yıllar evvel 500-600 lira verip aldığım kaliteli bir makine bile o kısımları sıfır almakta güçlük çekiyordu. O yüzden bu 50 liralık makine o kısımları alır mı bilemem. Ama yüzeysel bölgeler için gayet iyi bir ürün ki hatta 1 tane daha almayı düşünüyorum babama.

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Henüz alalı kısa bir zaman oldu hocam. Uzun dönem performansı, dayanıklılığı ne alemde zaman gösterecek ama sakal alımı konusunda oldukça memnunum. Yanaklarımda ki sakalı jilet gibi sıfır alıyor. He tabi çene altı, boyun gibi zor olan bölgelerde durum ne olur bilemiyorum. Yıllar evvel 500-600 lira verip aldığım kaliteli bir makine bile o kısımları sıfır almakta güçlük çekiyordu. O yüzden bu 50 liralık makine o kısımları alır mı bilemem. Ama yüzeysel bölgeler için gayet iyi bir ürün ki hatta 1 tane daha almayı düşünüyorum babama.
Boyun kısmını yanak gibi alan makina daha icat edilmedi sanırım. Hep sonunda jilete mahkum kalıyorsun boyunda :D

• Haha
Tepkiler: Cenk

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,224
45,814
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Boyun kısmını yanak gibi alan makina daha icat edilmedi sanırım. Hep sonunda jilete mahkum kalıyorsun boyunda :D
Vallahi çoğu zaman jilet bile almıyor benim boyun bölgesini. Düz vuruyorum, ters vuruyorum hala kalıyor. Sakallar boyun bölgesinde öyle değişik yönlü çıkıyor ki hepsinin yönüne göre jileti vurmak gerekiyor. O kadar defa jilet vurunca da tahriş oluyor. Anlayacağın o bölge sıkıntılı gerçekten :D

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
Vallahi çoğu zaman jilet bile almıyor benim boyun bölgesini. Düz vuruyorum, ters vuruyorum hala kalıyor. Sakallar boyun bölgesinde öyle değişik yönlü çıkıyor ki hepsinin yönüne göre jileti vurmak gerekiyor. O kadar defa jilet vurunca da tahriş oluyor. Anlayacağın o bölge sıkıntılı gerçekten :D
ense için epilasyon öneririm kökten çözüm yanak ta zaten araya sıkıştırırlar yaparken sanırım

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,224
45,814
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
ense için epilasyon öneririm kökten çözüm yanak ta zaten araya sıkıştırırlar yaparken sanırım
Enseyi zaten başka makineyle alıyorum da yanaklarda çok çabuk çıkıyor sakal. Haliyle oraya da jilet vurmak istemediğim için makine kullanıyorum. Normalde berbere gidince yanaklarımı sıcak ağda ile alıyorum ama her gün onu yapma imkanı olmayınca makine kısa yoldan çözüm oluyor. Benim yanak sakalları gerçekten günlük çıkıyor.

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
Enseyi zaten başka makineyle alıyorum da yanaklarda çok çabuk çıkıyor sakal. Haliyle oraya da jilet vurmak istemediğim için makine kullanıyorum. Normalde berbere gidince yanaklarımı sıcak ağda ile alıyorum ama her gün onu yapma imkanı olmayınca makine kısa yoldan çözüm oluyor. Benim yanak sakalları gerçekten günlük çıkıyor.
ağda bildiğim kadarıyla daha fazla çıkmasını sağlıyor epilasyon için bulduğunuz bir yer ile görüşün bence çok bir para değil hergün uğraşmaktan kurtulursunuz

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,224
45,814
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
ağda bildiğim kadarıyla daha fazla çıkmasını sağlıyor epilasyon için bulduğunuz bir yer ile görüşün bence çok bir para değil hergün uğraşmaktan kurtulursunuz
Şekerliler öyle de şekersiz ağdalar tüy kökünü beslemediğinden o konuda bir sorun olmuyor ama zaten bir kaç ayda bir belki yaptırıyorum. Onun haricinde şimdilik makine yeterince idare ediyor. İleride belki tamamen çözüm için epilasyon düşünebilirim bakalım. Teşekkür ettim.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,224
45,814
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ekran Görüntüsü (18).png

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,857
26,205
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Fiat'ın maliyet kaygılarıyla başta standart sunup sonradan vazgeçtiği kaput önü ve kapı altı fitilleri.
Opar Kaput Fitili 55tl
Opar Ön Kapı altı fitili çifti 40tl

Bir de sanayi spec yalandan garantili cam filmi montajı 150tl

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım