En Son Ne Aldınız?

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
Hub bakıyorum 500-600 lira civarı.
Satıcı amazon değil ama fiyatı ve port çeşitliliği cezbediyor. Ne varsa koymuşlar huba port olarak :D

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai
Satıcı amazon değil ama fiyatı ve port çeşitliliği cezbediyor. Ne varsa koymuşlar huba port olarak :D
Evet bu fiyat olarak uygun, bol çıkışlı ancak markasını ilk defa görüyorum ve ipade entegre olmuyor taşırken kablo sarkması hoş olmayabilir. Baseusun daha az girişli modeli tabletin kenarına sabitlenebiliyor ve marka olarak güven veriyor olması güzel. Sanırım ben kılıfı aldıktan sonra baseus hub alacağım seyyar kullanımda rahat ettirecektir.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Kız kardeşim yılın itelemesini malum günde saat ile yaptı bana, çok indirimdeymiş. Michael Kors MK2797 Bayan Kol Saati
Ufak biradere de n11'den hediye çeki yağınca bedavaya test kitabı almış bulunduk, boş oturmasın. 5.Sınıf Süper Zeka Matematik Soru Bankası

Ve kendime yıllardır hayalini kurduğum 3D Printer'i bu vesile ile almış bulundum. 220 TL kupon ve 100 TL bonus ile güzel fiyata denk geldi. Creality Ender 3 V2 3D Yazıcı
Yanında da mecbur sarf malzemesi 3 adet PLA+ filament. 1.75 MM PLA+ FİLAMENT 500 GR

Yazıcıyı uzun araştırmalarım sonucu aldıım, en çok tutulan Ender 3'ün güncellenmiş versiyonu. 32 bit işlemcili çok daha sessiz çalışan sürücülere sahip ve birde renkli ekranı var başka bir farkı yok önceki modelinden. Yarı demonte geliyor, kurcalamaya vs. biraz daha açık bir ürün düşünen varsa aldıktan sonra da güncelleme yapabilirim.

Ben aldığımda 268 TL idi zam gelmiş, normal bot fiyatlarına baktım dedim hem korumalı motor botu olsun hemde çok daha ucuz bunu alayım :D ANDES WP SHORT BOOTS SIYAH Bu sitede ürün denk getirirseniz gerçekten fiyatlar piyasanın çok çok çok altında.

Velhasıl kelam
1605048776949.png

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,450
6,788
4,270
26
Denizli
Marka
Fiat
Kız kardeşim yılın itelemesini malum günde saat ile yaptı bana, çok indirimdeymiş. Michael Kors MK2797 Bayan Kol Saati
Ufak biradere de n11'den hediye çeki yağınca bedavaya test kitabı almış bulunduk, boş oturmasın. 5.Sınıf Süper Zeka Matematik Soru Bankası

Ve kendime yıllardır hayalini kurduğum 3D Printer'i bu vesile ile almış bulundum. 220 TL kupon ve 100 TL bonus ile güzel fiyata denk geldi. Creality Ender 3 V2 3D Yazıcı
Yanında da mecbur sarf malzemesi 3 adet PLA+ filament. 1.75 MM PLA+ FİLAMENT 500 GR

Yazıcıyı uzun araştırmalarım sonucu aldıım, en çok tutulan Ender 3'ün güncellenmiş versiyonu. 32 bit işlemcili çok daha sessiz çalışan sürücülere sahip ve birde renkli ekranı var başka bir farkı yok önceki modelinden. Yarı demonte geliyor, kurcalamaya vs. biraz daha açık bir ürün düşünen varsa aldıktan sonra da güncelleme yapabilirim.

Ben aldığımda 268 TL idi zam gelmiş, normal bot fiyatlarına baktım dedim hem korumalı motor botu olsun hemde çok daha ucuz bunu alayım :D ANDES WP SHORT BOOTS SIYAH Bu sitede ürün denk getirirseniz gerçekten fiyatlar piyasanın çok çok çok altında.

Velhasıl kelam
Ekli dosyayı görüntüle 30983
Pla+ olarak uzaras önerebilirim. Makarasız şekilde satıyor ama senin elinde makara varsa onlara takabiliyorsun. Fiyat kalite olarak uygun.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,037
3
4,934
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
10 yıllık zte h168n modemime ayrılan sabrın bugün sonuna geldik.Bugün 3 saatlik matematik dersimde toplam 30 kere internet bağlantısı gidince bir anlık kararla Tenda V1200 modem aldım.Öte yandan eski pavilion g6 laptobuma gomax batarya aldım,arabaya 200-250 liralık v power benzin akşama alacağım,würth ün enjektör temizleyici ve motor temizleyicisi,sonax'ın cilasını aldım. Yaklaşık 5k km sonra da bakımdan sonra 7500km oluyor,o zamana kadar sabırlı davranabilirsem servisin koyduğu ilkel helix hx7 10w-30 yağı tam sentetik helix ultra 0w-20 ile değiştirmeyi düşünüyorum,tabii buna daha var şuan yağ gayet iyi durumda haliyle.Araba ilk çalıştığı zaman lifter sesi duyduğum için 7500 km yi beklemeyebilirim,malum kış geldi artık.Zaten kısa mesafe kullanılan ve yoğun olarak durup çalışan bir arabada 10w yağın iyi olmadığını düşünüyor,aynı zamanda da duyuyorum.

Son düzenleme:

mehmeetakiff

Profesör
5 Haz 2020
519
1
946
2,020
22
Bir Yerler
Marka
Volkswagen
4 tane Nokian WR D4 195/65/15 Kışlık lastik, böylece 8 yıllık snowayslara elveda...
Würth Motor Temizleyici
Klasik VAG Soğukta göğüsten çıtır çıtır trim sesi gelmeye başlayınca würth silikon sprey(1 yıla yakın kesiyor sesi, geçen yıl bu zamanlar yapmıştım baya ses yoktu kışın)
Sabun kesmeye diş yapmaya başlıyoruz ufaktan modelaj spatüllerine bayılacağım bir de bir iki güne
İşin özeti "Ocağım Söndü Nemrudun Kızı..." modundayız :)

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,856
26,198
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Smartbee 50x60 440gsm kurulama bezi,
40x40 380gsm
40x40 cam bezi

N11 de %20 kupon veriyor smartbee mağazasına çok ütopik ürünler değil ama iş göreceğini düşündüm. Bi beze 100 150 vermeyim ama eski tişörtle de silmeyim diyen deneyebilir, şurası kargosuyla 56tl tutuyor 3 tane bez

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım