En Son Ne Aldınız?

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,073
4,359
4,220
varsova
Marka
Porsche
kizima xiaomi note 11s
yillar sonra ilk defa android telefon kurulumu yaptim, android baya gelişmiş, bunu farkettim.

barankaratas

Baran
Profesör
11 Mar 2020
377
765
1,895
ANKARA
Marka
Ford
Tommy Hilfiger TH1791984 Erkek Kol Saati
Altınyıldız Classics Kumaş Pantolon
500 TL'de mazot alacağım yarım depo bile gelmeyecek ne güzel :)

BorgaXxX

Panpa
29 Ocak 2017
443
1,436
2,645
Marka
Ford
2 x 24 lü Bistro Lager (33lük 19.50 olmuş 24lü 396tl)
Yarım kilo antrikot
Yarim kilo kuzu pirzola

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,810
1
4,133
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Bence NMAX çok iyi makine o sınıf şçin fiyatlarını bilmiyorum ama eger amaç tarz olmaksa biraz evet vespa veya lambretta vb modellere gidilebilir ama kullanışlılıksa kesinlikle japonlar çok önde :)
Lambretta'yı çok beğeniyordum, anahtarına kadar özenli oluşu vs hoşuma gitmişti ama fuarda gördüm, bindim, mıncıkladım, malzeme kalitesi vs çok tel maşa çıktı.

X-Max gitti bu arada, NC 750 ile devam şu an.

mtb_rider

Mustafa Özer
Panpa
6 Eyl 2020
785
1,503
2,520
37
Sakarya
Marka
Kia
İnstagram'da gezinirken yabancı bir hesapta aşağıdaki resmi gördüm. Gerçekten çok hoşuma gitti ve hesap sahibine satmayı düşünür mü gibisine mesaj attım. Adamın mesleği buymuş zaten. 12 dolar karşılığında benim oldu.

cc.jpg

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
HGS Kabı
Kesinlikle cama HGS'yi direkt yapıştırmayın sökmesi gerçekten eziyet. Arabada kalan site plaka okuma zımbırtıları ve hgs'yi sökene kadar aseton bağımlısı oldum.

Goodyear Oto Güneşlik

Kapalı otopark olmayınca bir de arabanın içi siyah deri olunca (sıcak yaz günlerinde muhtemelen coss bay döner) böyle bir ürün almak istedim. Biraz nargileci pantalonu gibi oldu tam oturmadı gibi ama %70ini de kesse hiç yoktan iyidir diyorum artık. Malzemesi güzel izolasyon malzemesi gibi, fiyat farkına değer mi deneyip göreceğiz.

1683293845915.png

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
HGS Kabı
Kesinlikle cama HGS'yi direkt yapıştırmayın sökmesi gerçekten eziyet. Arabada kalan site plaka okuma zımbırtıları ve hgs'yi sökene kadar aseton bağımlısı oldum.

Goodyear Oto Güneşlik

Kapalı otopark olmayınca bir de arabanın içi siyah deri olunca (sıcak yaz günlerinde muhtemelen coss bay döner) böyle bir ürün almak istedim. Biraz nargileci pantalonu gibi oldu tam oturmadı gibi ama %70ini de kesse hiç yoktan iyidir diyorum artık. Malzemesi güzel izolasyon malzemesi gibi, fiyat farkına değer mi deneyip göreceğiz.

Ekli dosyayı görüntüle 42110
HGS Kabı son zamanlarda bu başlıkta gördüğüm en doğru ürün. Sökmek gerekliliğini geçtim, bir süre sonra kendisi de ruhunu teslim ediyor. Geri dönüşüme başlıyor, pul pul dökülüyor.

Bu GoodYear ürünleri gerçekten kaliteli mi ya? Duruma göre bir sonraki silecekleri Goodyear alabilirim. Bi dünya para verdikten sonra Eagle Sport gibi olmasınlar da :D

• Haha
Tepkiler: Bedirhan
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım