En Son Ne Aldınız?

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
902
1
1,749
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
Uzman Parça'dan Passat b7 1.6 TDI DSG ve Passat b8 2.0 TDI DSG için;
Hava, yağ, karbonlu polen ve yakıt filtreleri aldım. İki araç için toplamda 1568₺ tuttu. Ürünler MANN marka. N11'den aynı satıcıdan alsaydım 300 lira daha pahalı oluyordu. Bakımlar aynı anda denk gelince iki aracın parçalarını da aradan çıkarmak istedim.

Testarossa

TomSawyer
Profesör
8 Ağu 2020
600
959
1,820
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Goodyearın ürünlerinden aldım, engine flushı neden aldım bilmiyorum, motorda ceratec var kullanamam :D

Ekli dosyalar

• 20230615_020840.jpg
    20230615_020840.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 0

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,544
2,719
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi

mhmtsl

Mehmet ASLAN
Senkromeççi
10 Haz 2023
24
19
70
19
Trabzon
Marka
Renault
Old Spice Nightpanther Erkek İçin Deodorant Stick, 50 ml https://amzn.eu/d/folvXAn

Kokusu çok tartışılır. Kimi sever kimi sevmez. Önceden whitewater olanını kullandım. Bence o kötüydü. Şuan (bitmek üzere) captain modelini kullandım kokusu bence güzel. Şimdi nightpanter aldım kokusu eehh yani. İyi sayılır bence. İşlevsel olarak hepsi çok iyi ama. Teri baya engelliyor, hele ter kokusu hiç olmuyor.

Bir de HP S650 SSD aldım ama kargoda, gelmesini bekliyorum.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,376
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
38 lt benzin
Opet-Fuchs 10w40 4lt sentetik motor yağı
Voller yağ filtresi
Filtron benzin filtresi
4x GM çift tırnak buji
2x Monroe ön amortisör
2x Monroe arka amortisör
Febi Bilstein amortisör takozları
DK amortisör bilyaları
Direksiyon kutusu körüğü
rot&balans hizmeti
şeref abiden tavsiye
@OguzhanC ile hamburger ve kara duman
1x plakalık

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Old Spice Nightpanther Erkek İçin Deodorant Stick, 50 ml https://amzn.eu/d/folvXAn

Kokusu çok tartışılır. Kimi sever kimi sevmez. Önceden whitewater olanını kullandım. Bence o kötüydü. Şuan (bitmek üzere) captain modelini kullandım kokusu bence güzel. Şimdi nightpanter aldım kokusu eehh yani. İyi sayılır bence. İşlevsel olarak hepsi çok iyi ama. Teri baya engelliyor, hele ter kokusu hiç olmuyor.

Bir de HP S650 SSD aldım ama kargoda, gelmesini bekliyorum.
Bu stick deodorantlar kıyafetleri mahvediyor genelde belli süre kullanımdan sonra. Kumaş yapılarını direkt bozuyor. Umarım bu üründe olmaz bu.

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,544
2,719
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Yıllık bakım hizmeti
  • Eneos 10w 40 motor yağı (4 lt)
  • Filtron Bakım seti(hava-polen-yağ)
  • 1 lt antifriz
  • Klima gazı kontolü
  • Soğutma yedek sıvı haznesi temizliği
  • Birde kayış gerginliği ayarlandı.
2.200 TL ücret ödendi.

Şimdi baktım da artık en güvendiğin ustaya bile güvenmeyeceksin. Sadece yağa 700 tl yazdı. 450 tl ye kendim temin edebilirmişim. Yine filtre setine 600 yazdı 350 TL ye temini mümkünmüş. Gözüm kapalı emanet ettiğim ustam bile bunu yapıyorsa artık denecek çok bişey kalmamış.

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,498
1
4,826
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Ne almadımki
Airbag sargısı 1000tl
Hız sabitleme tuşu 200tl
Direksiyon simidi 1650tl
Airbag 1050tl
Dodik seti 550tl
Vites topuzu 350tl
İşçilik 200tl

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Geçen hafta basınçlı yıkama makinesi aldım (buna tam olarak ne deniyor bilemedim Türkçe de :)
Derdim arabayı yıkmaktan çok özellikle bahçedeki zemin yüzeylerdeki lekeleri temizlemek ve yosunlu alanalardan kurtulmaktı ..
Çok başarılı gerçekten .. yalnız "dirt buster" ucu ile ahşap yüzeylerdeki boyları hiç acımadan söküyor .. yani kullanırken dikkatli olmak veya daha düşük basınçla çalışmak gerekebiliyor.

Tavsiye ederim

d1.jpg

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,040
3
4,935
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Geçen hafta basınçlı yıkama makinesi aldım (buna tam olarak ne deniyor bilemedim Türkçe de :)
Derdim arabayı yıkmaktan çok özellikle bahçedeki zemin yüzeylerdeki lekeleri temizlemek ve yosunlu alanalardan kurtulmaktı ..
Çok başarılı gerçekten .. yalnız "dirt buster" ucu ile ahşap yüzeylerdeki boyları hiç acımadan söküyor .. yani kullanırken dikkatli olmak veya daha düşük basınçla çalışmak gerekebiliyor.

Tavsiye ederim

d1.jpg

Hayırlı olsun,Karcher'in hangi modelini aldınız ? Ben K2 kullanıcısıyım 4 yıldır ve hortum uzunluğu hariç epey memnunum.Bendeki cihazın tekerlekleri olmadığı için taşıması epey zahmetli oluyor,hortum almak istediğimde ise neredeyse makineden fazla bir para vermek zorunda olduğum için erteliyorum ancak bugün @Testarossa ile yaptığımız yıkamada hortum uzunluğunun en azından benim makine için elzem olduğunu bir kez daha görmüş olduk.Deneyimlerinizi bekliyorum :)

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Hayırlı olsun,Karcher'in hangi modelini aldınız ? Ben K2 kullanıcısıyım 4 yıldır ve hortum uzunluğu hariç epey memnunum.Bendeki cihazın tekerlekleri olmadığı için taşıması epey zahmetli oluyor,hortum almak istediğimde ise neredeyse makineden fazla bir para vermek zorunda olduğum için erteliyorum ancak bugün @Testarossa ile yaptığımız yıkamada hortum uzunluğunun en azından benim makine için elzem olduğunu bir kez daha görmüş olduk.Deneyimlerinizi bekliyorum :)
Açıkçası ben de baya kafayı kırdım hangisini alsam diye ve sonunda K4 aldım. Çok aksesuarlı olan bir model değil ama su soğutmalı ve malzeme kalitesi biraz daha iyi olduğundan k2 ve k3 leri tercih etmedim(hoş ben onların da gayet yeterli olacağımı düşünüyorum)

Benim aldığım model K4 Compact olarak geçiyor, birZ daha portatif ve taşıması büyüklere göre daha kolay.
Hortum konusunda araç yıkamadığım için çok net bir şey söylemiyorum lakin şu ana kadar bahçe temizliği için gayet yeterki gözüktü (6m olması lazım)

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,810
1
4,133
3,770
İstanbul
Marka
MINI
alım satım sınırından F20'yi babanın üstüne yapmıştım, bu sebeple ;
yurtdışı çıkış vekaleti
3 aylık yeşil sigorta - Bulgar üstünden 55 € - turing 106 €
lastik tamir köpükleri
insta360 ilave ekipmanları
1 tane snikırs - ayakkabı olan :p

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai
Kur dalgalanması ve asgari ücret zammı sonrası geçen aya göre berber 2x yapmış fiyatları sakal düzeltmelik pilipis makina 1150₺
Kurban için market alışverişi 3.000₺
İstanbul içi terlik niyetine;
Peugeut 208 1.2 puretec access (gürbüz)
Peugeut Tweet 125 GT
Eksper 4.500₺
Noter vekalet işlemleri için 2.600₺
Terliklere 500 lira benzin
Gürbüz terliğin göçük düzeltme hizmetine 1500₺
Gürbüze 4x goodyear eagle sport 2 lastik
Golfe 4x vw jant göbeği
Beyazlar için kiwami wax 400₺

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım