En Son Ne Aldınız?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,022
7
51,356
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
ben de 2200 mü 2300 mü ne verdim bugün mazuta. 80lt mazot deposu mu olur lan ETS mi bu...
+ osram nightbreaker laser H7 ampul 2'li
+ 2 muz silecek + 1 arka silecek lastiği

diablo1905

Profesör
17 Şub 2020
412
999
2,195
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Yaz tatili için erken rezervasyon yaptım ama iyi mi yaptım kötü mü bilemiyorum.Bir şeye para verip de karşılığını 6 ay sonra alacak olmak beni rahatsız ediyor.😂
İyi yaptığın kesin hocam da dediğin gibi şimdi anlaşılmıyor. Gidince de bedavaya gitmişim gibi düşüneceksin :)

Ben de sattığım son 2 arabamın kredisini ödemeye devam ettim bir süre daha, o hissi çok iyi biliyorum yani :)

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,856
26,202
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Yaz tatili için erken rezervasyon yaptım ama iyi mi yaptım kötü mü bilemiyorum.Bir şeye para verip de karşılığını 6 ay sonra alacak olmak beni rahatsız ediyor.😂
daha kötüsü 9 taksite bölmek, bi hafta tatili yapmış dönmüşsün 8 ay daha ödemeye devam ediyosun kafayı yedirtiyo insana

• Haha
Tepkiler: Akın

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,022
7
51,356
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hocam NB 200 yeni çıkmıştı. Onun hem ışık şiddeti hem de ömrü daha uzun diye hatırlıyorum ama yanlış mıyım bilemiyorum. Laser'i seçmenin özel bir sebebi var mı ?
Özel sebep: Aksesuarcının rafında onun mevcut olması.
Başka seçeneklerim olsaydı tercihim NB Unlimited filan olurdu. Laser şu aşamada fazla bile olacak. Çünkü uzunlarda eski ampuller duruyor.
NB200 ile laser arasında ömür farkı yok. İkisi de patlıyor gidiyor valla, ışık şiddeti net farklı ama.

Minibüse biraz acil müdahale gibi küçük bir bakım yapmak durumunda kaldım. Öyle internetten bulayım, model seçeyim, bekleyeyim gelsin gibi durumlar mümkün değildi.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,211
45,803
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Özel sebep: Aksesuarcının rafında onun mevcut olması.
Başka seçeneklerim olsaydı tercihim NB Unlimited filan olurdu. Laser şu aşamada fazla bile olacak. Çünkü uzunlarda eski ampuller duruyor.
NB200 ile laser arasında ömür farkı yok. İkisi de patlıyor gidiyor valla, ışık şiddeti net farklı ama.

Minibüse biraz acil müdahale gibi küçük bir bakım yapmak durumunda kaldım. Öyle internetten bulayım, model seçeyim, bekleyeyim gelsin gibi durumlar mümkün değildi.
Tamamdır hocam anladım şimdi. Güle güle kullanın. Ben merak ettim acaba farklı bir sebep var mı diye öğrenmiş oldum. Focusu satmasaydim nb 200 düşünüyordum bende

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,075
3,074
4,070
26
Dışarıdan yemek inanılmaz pahalı olduğu için bol bol yemek tarifi. Hazıra dağ dayanmıyor. Tıpıış tıpış yemek yapmaya. Hadi bakim :)

mtb_rider

Mustafa Özer
Panpa
6 Eyl 2020
784
1,499
2,520
37
Sakarya
Marka
Kia
Selamlar,

Dağ faaliyetlerinde ara kat olmasına adına aşağıdaki montu aldım. Geçen hafta sonu -6'ya kadar test etme şansım oldu. Bu sabahta -2'de test ettim.

Montun altına sadece tsirt giydim ve sıfır üşüme. Alpinist faaliyetler için tasarlanmış. Fakat günlük kullanımlar için çok ideal ve fiyat harkulade. İhtiyacı olan dostlara tavsiyemdir. Tam bir f/p canavarı.

1702878349885.png

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,809
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
arkadaşımın alıp da kullanmadığı lastik setini E90'a aldık.
2021 tarihli - 215 55 16 Michelin Alpin 6 kışlık set

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,821
2,093
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Kendisini almadım ama Forx marka Tesla ekran için fiyat aldım.
2gb Ram 32Gb modeli 10.500,
4gb Ram 64Gb modeli 11.750 (montaj dahil)
Forumlarda birkaç can sıkıcı yorum okudum ekran montajları ile ilgili.Ekranların akıcı çalışmaması,geç açılması,kilitlenmesi veya elektronik aksama zarar verip aracın garanti dışı kalması vs.O yüzden istiyorum ama net karar vermiş değilim.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,651
2,916
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Kendisini almadım ama Forx marka Tesla ekran için fiyat aldım.
2gb Ram 32Gb modeli 10.500,
4gb Ram 64Gb modeli 11.750 (montaj dahil)
Forumlarda birkaç can sıkıcı yorum okudum ekran montajları ile ilgili.Ekranların akıcı çalışmaması,geç açılması,kilitlenmesi veya elektronik aksama zarar verip aracın garanti dışı kalması vs.O yüzden istiyorum ama net karar vermiş değilim.
Hocam bazı kullanıcılar tesla ekran takmak için orjinal 7 inçlik easylink multimedyasını söküyorlar. Eğer boyutu yeterli diyorsanız bulup taktırabilirsiniz içiniz rahat olur

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,821
2,093
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Hocam bazı kullanıcılar tesla ekran takmak için orjinal 7 inçlik easylink multimedyasını söküyorlar. Eğer boyutu yeterli diyorsanız bulup taktırabilirsiniz içiniz rahat olur
IMG_20231218_202504.jpg

7'' tft ekranın fiyatı serviste oldukça uygun.Tesla ekranın keyfini vermeyeceği kesin.Ama en kısa zamanda servise uğrayıp deneyeceğim.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,069
4,358
4,220
varsova
Marka
Porsche
Ekli dosyayı görüntüle 44585
7'' tft ekranın fiyatı serviste oldukça uygun.Tesla ekranın keyfini vermeyeceği kesin.Ama en kısa zamanda servise uğrayıp deneyeceğim.

sizin bahsettiginiz tesla ekranı özel olarak bilmiyorum ama cevremde sonradan cin mali, yan sanayi dev ekran taktırıp memnun olan yok. yolda giderken ekran kararıyor, yeniden başlatıyor, yada donuyor, tepkisiz kalıyor gibi şikayetler var, sonrasında tekrar orjinaline geri donen arkadaşlarım oldu, bu arada montajı kolay, tesisatı bozacak bir durumu yok, o konuda şüpheniz olmasın, uyumlu bir cihaz aldıysanız tesisat konusunda sorun yasamazsınız. şahsen kendim iki arkadasa bmw f30 icin montaj yaptım evin garajında ama 2 hafta sonra sokup orjinaline cevirdik.

tavsiyem orijinalden sasmayin, daha kucuktur belki ama en azindan stabil calisir.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım