En Son Ne Aldınız?

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,037
3
4,934
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Bu ay Accent'e harcadık;
-Mann W7023 OEM yağ filtresi
-Mann C25016 hava filtresi
-Mann CUK2336 Karbonlu Polen Filtresi
8 adet çelik sibop
Hyundai Genuine Parts;
-2x Şanzıman yağ filtresi
-Külbütör Kapak contası
-1 set buji
1000 TL Opet benzin
800 TL Aytemiz lpg
2x Liqui Moly Molygen 5W-30 5lt
4x Liqui Moly TopTec 1400

Son düzenleme:

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford
40 Litre Benzin
41.5 Litre Mazut
Mann Hava, Yağ, Polen ve Mazot Filtresi Octiye
Külbütör Kapak Contası, Enjektör Saplamaları, Enjektör Bakır Pulu, Enjektör Keçesi ve Oringi
Liqui Moly Toptec 4200 5W30 5 Litre Yağ Octiye
Liqui Moly Toptec 4100 5W40 4 Litre Yağ Egeaya
Mann Hava, Yağ, Polen Filtresi Egeaya

IMG_5414.JPG
IMG_5122.JPG

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,037
3
4,934
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,022
7
51,356
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Essilor %60 inceltilmiş gözlük camı
Lombardo gözlük + atasun mavi ışık filtreli %45 inceltilmiş cam
235cm en x 215cm yükseklik bellona gardrop
u.s polo fermuarlı sweatshirt x2

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,856
26,200
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Lehim teli
bir miktar led ışık
direksiyon kılıfı
bir miktar lpg
almak sayılırsa smmm staj giriş sınav ücreti

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,821
2,093
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Eşime doğum günü için akıllı saat aldım(1400 TL).Geçenlerde bir yerde gezerken görmüştü ve beğenmişti.Bakalım ilk akıllı saatimiz olacak.

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,075
3,074
4,070
26
Eşime doğum günü için akıllı saat aldım(1400 TL).Geçenlerde bir yerde gezerken görmüştü ve beğenmişti.Bakalım ilk akıllı saatimiz olacak.
Ne var la alt üstü bildirim gösteriyo Allah Allah diyenleri kesinlikle kaale almayın hocam. Saat bile değil, akıllı bileklik olan Xiaomi Mi Band 4 kullanıyorum, telefona gelen bildirimleri ve arayan kişinin kim olduğunu 7/24, telefona bakmadan direkt görebiliyor olmak çok büyük nimet bence. Cihazı bul özelliğiyle, telefonumu evde bulamadığım zaman telefonu çaldırıyorum mesela, birinin beni aramasını beklememe gerek kalmıyor. 0850li numaralar filan arıyorsa mesela, bileklikten gördüğüm için telefona bakmaya kalkmıyorum ve bileklikten zil sesini kapatıp, istersem aramayı da kapatabiliyorum. Baktığınızda çok basit fonksiyonlar ama, bileklik bileğimde olmadığı zaman fazlasıyla eksikliklerini hissediyorum. Bence çok mantıklı bir yatırım olmuş.

Son düzenleme:

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,821
2,093
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Ne var la alt üstü bildirim gösteriyo Allah Allah diyenleri kesinlikle kaale almayın hocam. Saat bile değil, akıllı bileklik olan Xiaomi Mi Band 4 kullanıyorum, telefona gelen bildirimleri ve arayan kişinin kim olduğunu 7/24, telefona bakmadan direkt görebiliyor olmak çok büyük nimet bence. Cihazı bul özelliğiyle, telefonumu evde bulamadığım zaman telefonu çaldırıyorum mesela, birinin beni aramasını beklememe gerek kalmıyor. 0850li numaralar filan arıyorsa mesela, bileklikten gördüğüm için telefona bakmaya kalkmıyorum ve bileklikten zil sesini kapatıp, istersem aramayı da kapatabiliyorum. Baktığınızda çok basit fonksiyonlar ama, bileklik bileğimde olmadığı zaman fazlasıyla eksikliklerini hissediyorum. Bence çok mantıklı bir yatırım olmuş.
Bakalım kullanımı,pil ömrü vs.nasıl olacak.Zaten unisex bir model, eşim beğenmezse ben de kullanabilirim.😅

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,022
7
51,356
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
mi band 4, serinin altın modeli bence. güle güle kullanın.

Bu arada konudan kopmamak adına, sabah 240₺ 'lik mi ne benzin aldım, akşama da yaklaşık 800₺'lik daha alırım diye öngörüyorum. :')

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,075
3,074
4,070
26

Bu arada konudan kopmamak adına, sabah 240₺ 'lik mi ne benzin aldım, akşama da yaklaşık 800₺'lik daha alırım diye öngörüyorum. :')
Teşekkür ederim hocam, valla yenisini alayım diyorum, değiştirmeye değer bi fark göremediğimden, band 4ü kullanmaya uzuun bir süre daha devam.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,022
7
51,356
6,820
Kocaeli
Marka
Opel

800 bekliyordum, 600₺ lik aldım. Yanımca yolcu olunca araba az yakıyormuş :d
Teşekkür ederim hocam, valla yenisini alayım diyorum, değiştirmeye değer bi fark göremediğimden, band 4ü kullanmaya uzuun bir süre daha devam.
Birkaç küçük detayda ilerleme oluyor ama şarj süresi yarıya iniyor. Yersen =) Ben o detaylar yerine şarj süresini tercih ederim

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,075
3,074
4,070
26
800 bekliyordum, 600₺ lik aldım. Yanımca yolcu olunca araba az yakıyormuş :d

Birkaç küçük detayda ilerleme oluyor ama şarj süresi yarıya iniyor. Yersen =) Ben o detaylar yerine şarj süresini tercih ederim
+1. Bakarken şarj süresini de görünce, eee şarj sürem düşecek, artı olarak ne gelecek ki zaten, üstüne bi de paramı vereyim bunun için demiştim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım