En Son Ne Aldınız?

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,367
7,206
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Aldık ama beklentinin biraz daha altı çıktı. Montajı dertli bir ürün, filtresi aşırı dandik olduğundan dolayı yamuluyor, bazen de tam oturmayıp düştüğü oluyor. Sözde filtreyi desteklesin diye koydukları parça filtreyi desteklemiyor, sadece kızağın habire takılmasını sağlıyor :D mecbur söküp attık. Biraz gürültülü çalışan tek motorlu bir ürün olmasına rağmen çekiş gücü iyi.

cimihendriks

nazım
Profesör
25 Ağu 2021
350
520
1,395
25
İzmit
Marka
Peugeot
kobo clara 2e e kitap okuyucu,

son zamanlarda agirlikli olarak istanbula izmitten trenle gidip gelmeye basladim, bu da kitap okuma aliskanligimi yeniden tetikledi. bakalim ne olacak

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,389
2
3,014
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
kobo clara 2e e kitap okuyucu,

son zamanlarda agirlikli olarak istanbula izmitten trenle gidip gelmeye basladim, bu da kitap okuma aliskanligimi yeniden tetikledi. bakalim ne olacak
Bizde de kindle var, insanı çok rahatlatıyor. Tek bir kitaptan küçük ve hafif bir cihazla bir sürü kitap taşımış oluyorsun. Bir de ekran olarak da kitap okumaktan farklı olmuyor. Ancak ben bunun yanında sesli kitabı da çok öneririm. Son zamanlarda o kadar çok kitap okudum ki bu sayede. Ayda 5-6 kitap en az okumuş oluyorum. İşe bu sebeple toplu taşımayla ya da bisikletle gitmekten daha keyif alır oldum, günlük yürüyüşlerimi uzatmaya başladım, arabada giderken kafamı boşaltmaya başladım vs. İlk bir iki kitapta çok garip geliyor ama sonra alışıyor insan ve çok keyifli oluyor. Tavsiye ederim.

cimihendriks

nazım
Profesör
25 Ağu 2021
350
520
1,395
25
İzmit
Marka
Peugeot
Bizde de kindle var, insanı çok rahatlatıyor. Tek bir kitaptan küçük ve hafif bir cihazla bir sürü kitap taşımış oluyorsun. Bir de ekran olarak da kitap okumaktan farklı olmuyor. Ancak ben bunun yanında sesli kitabı da çok öneririm. Son zamanlarda o kadar çok kitap okudum ki bu sayede. Ayda 5-6 kitap en az okumuş oluyorum. İşe bu sebeple toplu taşımayla ya da bisikletle gitmekten daha keyif alır oldum, günlük yürüyüşlerimi uzatmaya başladım, arabada giderken kafamı boşaltmaya başladım vs. İlk bir iki kitapta çok garip geliyor ama sonra alışıyor insan ve çok keyifli oluyor. Tavsiye ederim.

Bunu da bir deneyeyim, odaklanabilir miyim acaba diye mesafeliydim ama merak ettim şimdi :)

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,389
2
3,014
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Bunu da bir deneyeyim, odaklanabilir miyim acaba diye mesafeliydim ama merak ettim şimdi :)
Burada kilit nokta aynı bir kitabı eline alır gibi davranabilmekte. Yoksa tabii ki odaklanmak zor oluyor. Yürüyüş ya da arabada çok iyi gidiyor ama. Ya da evde falan bir işle uğraşırken kendi kendine odak sorunu olmadan okuyorsun. Çünkü aslında okurken de seslendirmeyi içinden sen yapıyorsun. Temelde bir farkı yok yani :)

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
900
1
1,719
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
CK IN2U 150 ml erkek parfüm.
Bugün ilk defa denedim baya güzel kokusu var. Kalıcılığı zamanla göreceğiz. Daha çok yaz kokusu gibi ama kışın da kullanılır.

BavarianEngineer

Alperen Ç.
Panpa
30 Nis 2018
455
1,064
2,695
Ankara
Marka
BMW
Niken marka bej kauçuk paspas 440tl
Hanımın arabasını geçen aylarda değiştirmiştik. Araç içi ve halıları bej ancak paspasları siyahtı. Arabanın içi ferahlasın, hem rengi uyumlu olsun hem de sıfır paspasa binsin diye aldım. Kalitesini beğendim havuzlu değil düz ama orijinal kesim.

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
897
1,652
2,320
İst.
Marka
Ford
Klasik 2.el bakımı ve kafa rahat olsun ekstraları Corsa için;
4 lt Liqui Moly 4600 5w30
GM filtre seti mazot dahil
Radyatör
Dipsiz ampul 4 adet
Total antifriz 3 lt
İşçilik
11.000 TL
Part-2 gereksinim bakımı Corci için:
Zimmerman arka kampana, balata ve kampanaya gömülecek rulman seti
Ilık üfleyen kalorifer peteği değişimi (işçilik çok olay, göğüs sökülseydi katiyyen yaptırmazdım :))
Torna ve işçilik
10.000 TL

İki postun toplam işçiliği yaklaşık 7000 TL. Toplam maliyet 21.000 TL, işçilik fiyatları can acıtıyor. Mühendis olacağımıza usta olsaydık keşke..

Araçtan bahsedecek olursak 2006 1.3 dizel Corsa. 129.000 km'de; zincir, devirdaim, termostat ve baskısı 120.000'de değişmiş, sevimli güzel kaçan bir ufaklık. Konusunu açabilirim yakında :)

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım