En Son Ne Aldınız?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,024
7
51,357
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Beklentimin üzerinde bir zam... 😋
eee? Hani?
1706734697161.png

-----------------------------------------
Ben de 600₺ tutarında benzin aldım.

Onatygt

Onat YİĞİT
Profesör
4 Şub 2022
137
436
1,585
Kayseri
Marka
Volkswagen
Febi Billstein A642 200 2215 kodlu 92 derece termostat aldım. Ne yazık ki eski termostatın iç mili eski gövdenin yuvasına oturduğu için çıkaramadık, bu yüzden de gövdeli almak zorunda kaldım.

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,367
7,206
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Buzdolabı konusundaki bahtsızlığımız için kitap yazılır. Son aldığımız grundig buzdolabı, garanti biter bitmez gövde gaz kaçağından sonra çöp oldu. Millet bir buzdolabını çok uzun süre kullanırken biz 4. Buzdolabını alıyoruz ve hiçbiri de kullanıcı hatası olmadan bozuldu.

Umarım bu ürün en az 14-15 sene gider yoksa babam eve bir daha buzdolabı sokmaz. Ürün hakkında uzun bir araştırma yapamadım çünkü acil ihtiyacımız var. Samsung buzdolaplarıyla ilgili deneyimi olanlar varsa yazabilir, sorunlu bir markaysa direk iptal ederim.
Samsung ile ilgili servis ve arıza konusunda çok fazla şikayet var. Ne yalan söylim üründen soğudum ve daha düz bir model olan bu ürünü sipariş ettim;

En son aldığımız buzdolabında gövde gaz kaçağı olduğundan dolayı ürün tamir edilemeyip çöpe gitti. Sebebi ise çoğu yeni buzdolabında artık gaz boruları direk gövde içine gömülüyor ve dışarda bazı tamirciler tamiri yapsa dahi pek sağlıklı olmuyor. Çünkü gövdeyi parçalıyorlar ve sonrasında ısı yalıtımı sorunu yaşanabiliyor. İnternette gördüğüm bazı resimlere göre sipariş ettiğim bosch buzdolabının sanırım gaz boruları dışarıda, bu da gövde gaz kaçağı sorunu yaşamamak demek.

Son düzenleme:

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,706
2
9,637
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Samsung ile ilgili servis ve arıza konusunda çok fazla şikayet var. Ne yalan söylim üründen soğudum ve daha düz bir model olan bu ürünü sipariş ettim;

En son aldığımız buzdolabında gövde gaz kaçağı olduğundan dolayı ürün tamir edilemeyip çöpe gitti. Sebebi ise çoğu yeni buzdolabında artık gaz boruları direk gövde içine gömülüyor ve dışarda bazı tamirciler tamiri yapsa dahi pek sağlıklı olmuyor. Çünkü gövdeyi parçalıyorlar ve sonrasında ısı yalıtımı sorunu yaşanabiliyor. İnternette gördüğüm bazı resimlere göre sipariş ettiğim bosch buzdolabının sanırım gaz boruları dışarıda, bu da gövde gaz kaçağı sorunu yaşamamak demek.
Bu arada bosch ve samsung tasarımlarına falan bakarsanız benzerler haberiniz olsun hevesinizi kırmış gibi olmayayım da ortak fabrika gibi düşünebilirsiniz :D

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,367
7,206
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Bu arada bosch ve samsung tasarımlarına falan bakarsanız benzerler haberiniz olsun hevesinizi kırmış gibi olmayayım da ortak fabrika gibi düşünebilirsiniz :D
Tasarım olarak samsung daha güzeldi, bosch çok daha düz. Servis vb. Bir yana gövde gaz kaçağı olayından baya çekiniyoruz, bu konuda pek riske girmek istemedik. Sıfır gibi buzdolabı şuan kullanılamaz halde. Yeni aldığımız ürünün kartı yanar, motoru bozulur falan onu bilemem ama bunlar maliiyetli olsa dahi bir şekilde tamir edilebiliyor. İşin uzmanı tabii ki değilim :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,024
7
51,357
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
bağrıma taş basıp düşman bellediğim takımın mağazasından iki kayıp arkadaşıma hediye,
ruhumu temizlemek için yanındaki Kartal Yuvası mağazasından kendime bandana,
bir de yine hediye olarak 360° dönebilen telefon tutucu.
Ha, bir de wifi dongle'lı xBox gamepad'i yurtdışından bugün geldi =)

• Haha
Tepkiler: dthhasan
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım