En Son Ne Aldınız?

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,826
2,101
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Ani bir kararla ve uzman hekimin "saç ekimini daha sonra düşün" önerisi ile bugün saçıma prp uygulaması yaptırdım(1000 TL).Ayda 1 olmak kaydıyla 6 seans gideceğim.Ama ben daha önce böyle bir acı tecrübe etmedim.Umarım faydasını görürüm.

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
770
1,640
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
şimşek etkili LED uzun far ampulü.

yarın gelsin, akşam otoyolda sol şeridi parselleyip 3,5 km ötedeki arabalara selektör çekmeye gidecem.
şehir içi de bundan sonra uzun far takılıyorum. hadi bakalım biraz da biz kör edelim
Para verip almadım ama benim de uzunlarda eski sahibinden kalma led var. Kısaları halojene çevirdim. Uzunlarla hak edene hak ettiğini veriyorum 🤓

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,137
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Para verip almadım ama benim de uzunlarda eski sahibinden kalma led var. Kısaları halojene çevirdim. Uzunlarla hak edene hak ettiğini veriyorum 🤓
valla ben böyle şeylerle uğraşmam ama artık kendi çapımda bazı şeylerle mücadele etmeye karar verdim. şaka değil ya, para verip aldım ciddi ciddi. şehir içinde çakma xenonlarla kör olmaktan bıktım. verecem uzunu ya, psikolojik olarak rahatlatacak beni.

sıranın en önüne giren annesi babası belirsizlere bişey yapamıyorum şimdilik, sanırım onun için şehri terk etmem gerekecek. o güne kadar şimşek led'lerle devam

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,389
2
3,014
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Hep araba dışı şeyler yazıyordum. En son araba yıkarken biten ürünler yerine Koch Chemie ürünleri aldım. Koch Chemie Reactive Wheel Cleaner, Multi Interor Cleaner ve Speed Glass Cleaner aldım. Koch Chemie’den şimdiye kadar şampuan ürünleri kullanmıştım ve çok memnundum. Bu ürünlerden de oldukça memnun kaldım, tavsiye ederim

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,826
2,101
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Bugün bir eczaneden kolajen için fiyat aldım.30'lu paket (1 aylık)1600 TL deyince yüksek bulup çıktım.Online satış sitesinde fiyat 755 TL.Bu nasıl bir fiyat politikası ben bir anlam veremedim.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,037
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bugün bir eczaneden kolajen için fiyat aldım.30'lu paket (1 aylık)1600 TL deyince yüksek bulup çıktım.Online satış sitesinde fiyat 755 TL.Bu nasıl bir fiyat politikası ben bir anlam veremedim.
Kemik çorbası için. 1 ay alçıda kalacak denen bacağı 2 haftada iyileştirip alçıdan çıkarttırdım. Bundan öte bir fayda kanıtı yok.
-----------------------------
Edit:
Rot balans hizmeti,
400 ₺ küsür benzin.
2 kg yoğurt

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,826
2,101
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Kemik çorbası için. 1 ay alçıda kalacak denen bacağı 2 haftada iyileştirip alçıdan çıkarttırdım. Bundan öte bir fayda kanıtı yok.
Edit:
Rot balans hizmeti,
400 ₺ küsür benzin.
2 kg yoğurt
Çocukluğumdan beri sakatat ve kelle paça vs.yemekleri/çorbaları kokusundan dolayı yiyemedim.Kesinlikle sürekli olarak kelle paça,haşlama ve kemik suyu çorbası içilmeli.Ancak saçımla ilgili tedavi olduğum için doktor özellikle kolajen önerdi.Ben de ilk defa kullanacağım.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,037
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Edit:
Rot balans hizmeti,
400 ₺ küsür benzin.
2 kg yoğurt
+ gece gece
1708207437681.png

Yarın da yine 500 ₺ civarı benzin alacağım, tekrar şey yapmayalım.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,066
3
15,352
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Hep araba dışı şeyler yazıyordum. En son araba yıkarken biten ürünler yerine Koch Chemie ürünleri aldım. Koch Chemie Reactive Wheel Cleaner, Multi Interor Cleaner ve Speed Glass Cleaner aldım. Koch Chemie’den şimdiye kadar şampuan ürünleri kullanmıştım ve çok memnundum. Bu ürünlerden de oldukça memnun kaldım, tavsiye ederim
Pembe bir aşındırıcı ürününü almıştım hem aşındırıcı hem finishing özelliği olan P ile başlıyordu unuttum.

Araba için değil, mutfak dolapları için almıştım. Yanlış bezle silindiği için hepsi harelenmişti. Elle uygulamada çok yordu ama hepsi gitti şok oldum, çok iyi ürünleri var bence de.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım