En Son Ne Aldınız?

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,331
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
iPhone 15 Pro

Apple Japonya sitesinde gezerken, 36 ay 0 faiz ile satış yaptıklarını gördüm. Kredi kartına gerek yok ama harici bir kuruluş ile çalışıyorlar.

Bir yerde çalışmadığım ve kredi skorum olmadığı için kredi kartlarına 1-2 kez red yemiş olduğumdan dolayı, buna da red yerim diyerekten başvurdum. Japonya'daki kimliğim ve fotoğrafımı telefondan tarattım, onay verdi ve telefonu almış oldum. Henüz 1 yıla yakındır yaşayan birisine direkt böyle bir şey çıkması şaşırttı. Ama tabi burada oturumum var, turist değilim.

Eğer istersem, 24. ayda yeni bir iPhone'a geçmek istersem 3.yılımın ödemesini sileceklerini söylediler. Daha ne olsun. Bu vesileyle Japonya'da kredi skorumda oluşmaya başlayacak.

Telefona gelecek olursak;
Pro versiyondaki şeyler normal iPhone'da olması gerekenler. Şu anda satılan düz iPhone, bence daha çok "iPhone Lite". Pil haricinde her şeyden memnunum. Pili beni 1 gün götürüyor ama ciddi kullanıcıyı asla götürmez. Onun dışında telefonla ilgili her şey mükemmel, önermekten başka hiçbir şey yapamam.

Son düzenleme:

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,821
2,093
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
iPhone 15 Pro

Apple Japonya sitesinde gezerken, 36 ay 0 faiz ile satış yaptıklarını gördüm. Kredi kartına gerek yok ama harici bir kuruluş ile çalışıyorlar.

Bir yerde çalışmadığım ve kredi skorum olmadığı için kredi kartlarına 1-2 kez red yemiş olduğumdan dolayı, buna da red yerim diyerekten başvurdum. Japonya'daki kimliğim ve fotoğrafımı telefondan tarattım, onay verdi ve telefonu almış oldum. Henüz 1 yıla yakındır yaşayan birisine direkt böyle bir şey çıkması şaşırttı. Ama tabi burada oturumum var, turist değilim.

Eğer istersem, 24. ayda yeni bir iPhone'a geçmek istersem 3.yılımın ödemesini sileceklerini söylediler. Daha ne olsun. Bu vesileyle Japonya'da kredi skorumda oluşmaya başlayacak.

Telefona gelecek olursak;
Pro versiyondaki şeyler normal iPhone'da olması gerekenler. Şu anda satılan düz iPhone, bence daha çok "iPhone Lite". Pil haricinde her şeyden memnunum. Pili beni 1 gün götürüyor ama ciddi kullanıcıyı asla götürmez. Onun dışında telefonla ilgili her şey mükemmel, önermekten başka hiçbir şey yapamam.
Güle güle kullanın.0 faizli kredi kesinlikle çok büyük bir avantaj olmuş.👍
Ancak ürünle ilgili bir eleştirim olacak.15 Pro ile ilgili arkadaşlarımdan ve sosyal medyadan duyduğum en büyük şikayet kamera kalitesinin iyi olmaması.Sizin de "pil 1 gün götürüyor" demeniz açıkçası çok ilginç.Premium bir marka ve piyasanın en pahalı ürününü alıyorum ancak ciddi eksi tarafları var maalesef.Bence (sıradan kullanıcı için) 1 gün pil ömrü kabul edilemez.

BorgaXxX

Panpa
29 Ocak 2017
443
1,435
2,645
Marka
Ford
1 adet Apple Air Tag - İçindeki hoparlörü çıkarıp arabanın bagaj zemininde döşeme altına, kenara köşeye bir yere sıkıştırmayı düşünüyorum.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,331
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Güle güle kullanın.0 faizli kredi kesinlikle çok büyük bir avantaj olmuş.👍
Ancak ürünle ilgili bir eleştirim olacak.15 Pro ile ilgili arkadaşlarımdan ve sosyal medyadan duyduğum en büyük şikayet kamera kalitesinin iyi olmaması.Sizin de "pil 1 gün götürüyor" demeniz açıkçası çok ilginç.Premium bir marka ve piyasanın en pahalı ürününü alıyorum ancak ciddi eksi tarafları var maalesef.Bence (sıradan kullanıcı için) 1 gün pil ömrü kabul edilemez.
Sağolun.

Pil konusunda, Pro Max’in pili çok iyi. Burada Türkiye’de olduğu kadar fiyat farkı da yok. Ama tek elde kullanımı zor ve ağır.

6 saat’e yakın ekran süresi veriyor şu anda. Benim için yine kabul edilebilir. Günümün 6 saatten fazlasını telefonuma bakarak geçiriyorsam bir şeyleri yanlış yapıyorumdur diye düşünürüm hep 😂 (İş amaçlı kullanımı hariç tutuyorum)

Mutlaka daha iyi kameralı telefonlar piyasada vardır, gerek fotoğraf çekimi olsun gerek video. Lakin 13’e bakış ben çok memnun kaldım kamerasından. Ancak ana kameranın makro çekim yeteneği gitmiş. Objeyi çok yakınlaştırınca netleyemeyeceğini anladığı için hemen geniş açı kamerasına geçip onu zoom yaparak ana kamerayla çekim yapıyormuş gibi gösteriyor. Ama tabi kalite daha düşük oluyor. Ana kamera lensi büyüdüğü için diyorlar.

Ben oyun oynamıyorum ama cihaz ısınmaya da meyilli. Yazın göreceğiz.

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
900
1
1,719
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
IMG_2527.jpeg

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,821
2,093
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
İki farklı halıcıya fiyat sormuştum.6 M2 salon halısı 8 ila 12k TL arası değişiyordu.İnternet üzerinden güvenilir bir siteden sadece 3.5k TL'ye aldım.Kalite ve boyut aynı.Geçenlerde demiştim artık internetten yaparım tüm alışverişlerimi diye.Haksız olmadığımı her alışverişte görüyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım