[ErgenDrive 2] 2016 Ford Focus 1,5 Tdci PWS | Test (Mütevazı haylaz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evet telefon tutacağının düğmesinin sesi yeryer videoyu mahvetsede bantla elimden geldiğince sabitlemeye çalıştım :D
veeeee sonunda Focus ve tam anlamıyla bi test videosu :) mütevazı görüntüsünün altında haylaz mı haylaz bi şase teknolojisi yatıyor :) İyi seyirler

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ha bu arada makyaj oncesi focusu 1.6 125 beygir benzinli motorunu 225 45 17 yokohama lastiklerle kullanmistim. Biliyorum yani bu aletin tutan lastikle neler yaptigini :D ah tutan lastik olaydi ne hizlara cikardim da iste... Neyse ben yinede bunu bile yapabildigim icin cok memnunum :D
Aynen, bende 205-55-16 var ve bazı virajlarda pc5 bile yetmiyor bana. Jant ebatı büyütüp pilot sport 4, sport contact 6, premium contact 6 falan almanın peşindeyim.

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Aynen, zaten ben de senin yorumlarını destekleyici maksatla yazdım. Gönül ister ki yeni çıkacak mk4 focus'u alalım ( o bu kusurların hemen hepsinden uzak olacak ) ama dünyanın parası olacağı için şimdiden yalan bir araba :) Test için tekrar tebrikler kardeşim sıkılmadan izledim açıkçası devamını bekleriz :)
Bakalim para birikturip bu sefer egea Dct kiralayip cekmeyi dusunuyorum. Ama ondan once bi civic 1.6 cvt gelebilir :D

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,367
7,206
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Eline sağlık test gayet başarılı olmuş.
Yeni gelecek mk4 kasa da sadece baş, diz mesafesi ve işçilik üzerinde iyileştirmeler yapsalar yeterli.

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Eline sağlık test gayet başarılı olmuş.
Yeni gelecek mk4 kasa da sadece baş, diz mesafesi ve işçilik üzerinde iyileştirmeler yapsalar yeterli.
Valla hatirlamiyormusunuz haberlerin birinde kamuflajli focusun arkasinda torsiyon vardi :( mevcut suspansiyon mk1 den beri hemen hemen ayni da bence bu sekil de devam etmeli

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bize direk focus ST lazim :D yada RS
Valla hatirlamiyormusunuz haberlerin birinde kamuflajli focusun arkasinda torsiyon vardi :( mevcut suspansiyon mk1 den beri hemen hemen ayni da bence bu sekil de devam etmeli
St yayları temin edebilirim zaten ileride bakalım maddi durumlara göre.
Torsiyonlu olan ABD versiyon. Avrupa'ya satılacaklar bağımsız olacak. Ya control blade ya da integral link.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Testi paylasirmisin rica etsem :)
Vallahi kardesim o kadar aktif degilim. Biraz cins bir yer o forum. Aktif ve rutbesi fazla olanlarin ukalaca tavirlari cok. Halojen far ampulu soruyorum gozlerini kontrol et diyorlar, lastik yorumu yapiyorum onca yaris tecrubeme ragmen lastikleri hic boyle yorumlayamamistim falan diye kucuk gormeye calisan yorumlar yapmaya calisiyorlar. Girip bilgi edinip fazla takilmadan cikacaksin. Yenilere karsi guzel bir ortam degil. O yuzden paylasirim yine sacma sapan yorum yaparlar falan sinirlerim. Kusura bakmazsan ben hic girmeyeyim o ise.

Son düzenleme:

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Vallahi kardesim o kadar aktif degilim. Biraz cins bir yer o forum. Aktif ve rutbesi fazla olanlarin ukalaca tavirlari cok. Halojen far ampulu soruyorum gozlerini kontrol et diyorlar, lastik yorumu yapiyorum onca yaris tecrubeme ragmen lastikleri hic boyle yorumlayamamistim falan diye kucuk gormeye calisan yorumlar yapmaya calisiyorlar. Girip bilgi edinip fazla takilmadan cikacaksin. Yenilere karsi guzel bir ortam degil. O yuzden paylasirim yine sacma sapan yorum yaparlar falan sinirlerim. Kusura bakmazsan ben hic girmeyeyim o ise.
sorun değil :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım