Eski Araçlarımız ve Unutamadığımız Anılarımız

BavarianEngineer

Alperen Ç.
Panpa
30 Nis 2018
455
1,064
2,695
Ankara
Marka
BMW
Herkese selamlar, bu başlıkta eskiden sahip olduğumuz araçları ve onlarla iyi kötü anılarımızı paylaşalım istedim. Bir şekilde alıyoruz uzun süreler kullanıyoruz ve çoğu zaman satıyoruz, anılar uçup gidiyor, bazen onları anmak iyi geliyor insana.

2007 Chevrolet Aveo 1.4 SE 94hp Manuel 3 Kapı
İlk arabam, sağ olsun üniversite yıllarımda ailem almıştı. Çok anım var, kendisini asla unutamam, üzücü bir kaza sonrası ayrılmak zorunda kalmıştım. Kaliteli fotoğrafları yok ne yazık ki. 2011-2015 yılları arasında binmiştim, 45 bin km geçmişimiz var beraber.
Eskişehir-Ankara arası çok kahrımı çekmiş ve çamaşır makinesinden, yatağıma kadar taşımış bir emektardı. Hem yazlık hem de kışlık jant-lastik setim vardı, öğrenci işi evin önünde değiştirip devam ederdim. Heves de var tabi yağ-filtre bakımlarını ev arkadaşımla sokakta yapardık. Sadece 3 kapı Aveolarda çıkan tampon ekleri ve marşpiyelleri vardı, örneğini çok göremedim. Hep aklımda kalacaktır.
IMG_6108.jpgIMG_6109.jpg

2005 E46 318i N46B20 143hp Manuel Sedan
Çalışma hayatına atıldıktan sonra ki ilk arabam. Bana arka itiş araba sürmeyi ve sürmekten keyif almayı öğreten araçtır. Motor-Şanzıman kombinasyonuyla ve karoseriyle nişan-ev-düğün koşturmalarım dahil hem bir çok işimi ekonomik olarak görmüş hem de maksimum keyif vermiştir. 2015-2020 yılları arasında 55 bin km yol yapmıştım, tadı damağımda kalmıştır. Sahibi olduğu karakteristik özellikleriyle birinin hayatına girdi mi kolay vazgeçilemez olur. Satın alan arkadaş hala binmekte buradan ona da selam olsun.
IMG_6988.JPGIMG_1728.JPGIMG_7251 - Kopya.JPGIMG_6780.JPG

Devamı sonraki gönderilere...

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım