Ferrarı California 4.3 :))))

Opel astra opc ve şuan da yapmış olduğunuz Megane rs karşılaştırmasını yaparak (her konuda) cvp bkl.

• Kullanılan toplam oy
    49

volkanaktas6154

Asfalt Kurutucu
2 Kas 2016
31
21
595
Merhabalar.Öncelikle mükemmel bir site ve işinizi gayet güzel yapıyorsunuz.Tebrikler.Sıkı takipcinizim.
Fererari California 4.3 motor bir makine.Sizlerle bu makineyi test etmeyi çok isterim.
Keşke olsa da bir test etsek.Hayaller Ferrari Hayatlar 1.6 dizel diyelim :))))))
Emeğinize saygı duyuyorum ve gerçekten severek takip ettiğimiz için bir aile ortamı oluştuğu için maksat espri samimi bir ortam olması maksadıyla yazıyorum.Allah'a emanet olun. Seviyoruz sizleri
Volkan AKTAŞ. Emre ALVER . Atakan AKTAŞ.

Ekli dosyalar

• ferrari-california-t-strada-1280x0_OSAHA6.jpg
    ferrari-california-t-strada-1280x0_OSAHA6.jpg
    129.6 KB · Görüntüleme: 346
  • ferrari-california-t-tailor-made-esterno-1280x0_LO31FH.jpg
    ferrari-california-t-tailor-made-esterno-1280x0_LO31FH.jpg
    195.4 KB · Görüntüleme: 354

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Otopark arabamı test etsin konu başlığı altına "keşke Ferrari olsa da test etsek" gibisinden başlık açıp aynı anda Astra OPC ve Megane RS anketi açarak olayı bambaşka bir boyuta taşıdınız ben de sizi tebrik ediyorum :D Galiba yazıyı Volkan AKTAŞ yazdı, anketi de Emre ALVER yapmış olsaaa geriye de Atakan AKTAŞ kalıyor o da ortaya bir fikir atıp "bence bu konuyu 'Otopark arabamı test etsin' başlığı altına açalım" dedi.

volkanaktas6154

Asfalt Kurutucu
2 Kas 2016
31
21
595
eyvAllah! abilerim.Çok güzel mükemmel bir ortam olduğu için bu şekilde güzel birşey yapma ihtiyacı duyduk.Maksat eğlenmek gerisi teferruat :))))))))))

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım