Ferraride mühendis olmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sinasi

Profesör
18 Eyl 2016
154
107
1,135
Adana
Arkadaşlar seneye üniversite sınavına gireceğim. En büyük hayalim Ferraride mühendis olmak ; Matematik,Fizik derslerinde iyiyim ve seviyorum .
Bu amaç için nasıl bir yol izlemeliyim ?
Bilgi sahibi arkadaşlar beni aydınlatır ise sevinirim.

cgkya

Profesör
16 Eyl 2016
293
447
1,395
Arkadaşlar seneye üniversite sınavına gireceğim. En büyük hayalim Ferraride mühendis olmak ; Matematik,Fizik derslerinde iyiyim ve seviyorum .
Bu amaç için nasıl bir yol izlemeliyim ?
Bilgi sahibi arkadaşlar beni aydınlatır ise sevinirim.
Hiç İtalya'da bulundunuz mu? Fabrikayı canlı canlı görme fırsatınız oldu mu? Ben olsam öncelikle ne yapar eder orayı bir ziyaret ederdim. Aradığınız tüm yanıtlar da orada vardır zaten.

NeedForSpeed

Profesör
8 Eyl 2016
411
624
1,695
Ankara
Marka
Skoda
Almanyada adını duyurmuş kaliteli mühendislik üniversitelerine bir göz atabilirsin. Bildiğim kadarıyla üniversite sınavında ilk 10bine falan girmek gerekiyor oralara başvurabilmek için. Eğitim dili olarak almanca okurum dersen orada ücretsiz üniversiteler var. Almanya olmazsa mutlaka erasmus programı ile yurtdışına git. Girmek istediğin markanın mühendislerini araştır. Bulabilirsen cvlerine bakabilirsin.

Denizyagmur012

Profesör
8 Eyl 2016
376
212
1,145
26
Tokat
Yüksek hayaller için yüksek azim lazım. Gerçekten istiyorsan git fabrikasına. Hangi mühendisler alınıyor falan öğren

Faruk

Asfalt Kurutucu
Yayın Yönetmeni
7 Eyl 2016
36
67
635
Sakarya
https://www.linkedin.com/jobs/view/215836309?trk=jobs_biz_pub

yukarıda da arkadaşların dediği gibi bu ve bunun gibi özellikle Linkedin gibi daha profesyonel sitelerden Ferrari'deki iş imkanları ve Ferrari'de güncel olarak çalışanların kariyerlerine detaylıca gözat. Öncelikle yurtdışında üni okuma imkanın yoksa Erasmus ile direk okul ya da staj yaparak hayallerine yaklaşabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım