KAPALI Fiat Freemont hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakikionur

Panpa
Beta Programı
16 Eyl 2016
519
1,270
2,520
30
Marka
Volvo
Abim suv araçlara bakıyor bende ona ilanlardan freemont buldum bir kaç tane. Sonuçta dodge alt yapısı ve bana göre fiyatları makul gibi.
Abimin genel profilini süratle virajla işi olmayan, büyük araba seven, ara sıra balığa vs giden biri olarak düşünebilirsiniz.
Yalnızca bir anket var forumumuzda herhangi bir yoruma rastlamadım.
Siz freemont hakkında ne düşünüyorsunuz ?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,037
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Abim suv araçlara bakıyor bende ona ilanlardan freemont buldum bir kaç tane. Sonuçta dodge alt yapısı ve bana göre fiyatları makul gibi.
Abimin genel profilini süratle virajla işi olmayan, büyük araba seven, ara sıra balığa vs giden biri olarak düşünebilirsiniz.
Yalnızca bir anket var forumumuzda herhangi bir yoruma rastlamadım.
Siz freemont hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Genel olarak olumlu düşünüyorum. Yakıt konusunda cüssesinden beklendiği gibi biraz müsrif olacaktır. Ama beklenenden fazlasını duymadım. Yalnız, bakımları dışındaki herhangi bir olumsuzluk durumunda yedek parça temini Fiat gibi değil de Dodge gibi olabilir. @Tilsim arkadaşımız tecrübeleriyle bu konuda daha iyi bilgi aktarabilir. İkinci elini ucuza alır, ucuza satarsınız (ya da hiç satamazsınız, bilemiyorum). Belki yaşından ötürü vergi dilimi iyice düşerse o zaman piyasası hareketlenebilir :)

hakikionur

Panpa
Beta Programı
16 Eyl 2016
519
1,270
2,520
30
Marka
Volvo
Aslında çabuk satmak gibi bir huyumuz yok ama insanın içi kirleniyor işte olur ya satılması gerekir. Ama nedense bu fiyatlara bana çok kelepir gibi geliyor 3-4 bin tl zararı göze alıp hemen elden çıkaramaz mıyız 2 litre dizel 4x4 sonuçta.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,037
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Aslında çabuk satmak gibi bir huyumuz yok ama insanın içi kirleniyor işte olur ya satılması gerekir. Ama nedense bu fiyatlara bana çok kelepir gibi geliyor 3-4 bin tl zararı göze alıp hemen elden çıkaramaz mıyız 2 litre dizel 4x4 sonuçta.
Her malın bir alıcısı tabii ki bulunur :) Ama piyasasının yavaş olduğu bir gerçek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım