Fiat Punto 1.4 T-JET 250 Beygir Test Ettik / Büyük Turbo / Ateş ediyor

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,867
26,228
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Zamanında 1.3multijetine binerken delisiydik tjetlerin :D Kısa bi süre tjet jantı takma fırsatımız olmuştu anca (2gün kadar) :D Bikaç yıl önce baya yüklü punto vardı da çoğu perte çıktı böylelerini görmek güzel

CVfilms

Profesör
11 Eyl 2016
426
814
1,845
Marka
BMW
Zamanında 1.3multijetine binerken delisiydik tjetlerin :D Kısa bi süre tjet jantı takma fırsatımız olmuştu anca (2gün kadar) :D Bikaç yıl önce baya yüklü punto vardı da çoğu perte çıktı böylelerini görmek güzel

ben ilk defa bu kadar yüklü puntoya bindim , çekim öncesi böyle gideceğini de beklemiyordum :) Oldukça şaşırdım , olumlu yönde:) Tek eksiği su an fren bence :D

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,867
26,228
5,720
Ankara
Marka
Skoda
ben ilk defa bu kadar yüklü puntoya bindim , çekim öncesi böyle gideceğini de beklemiyordum :) Oldukça şaşırdım , olumlu yönde:) Tek eksiği su an fren bence :D
En azından frenlerin hepsi diskmiş bunda :D Bizim bindiğimiz dizellerde falan arkalar kampanaydı :) Ama altyapısı güzel arabadır bu tjetler zamanında çok satsaydı biraz piyasada daha çok görürdük stock olmayan puntolar :D

Son düzenleme:

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Galiba yaniniza gelen en duzgun insandi bu :D ulan c63 cikti.. :D ben anladim kendisini motor nedir bilmeyen sanayide 63 yazdiran kekolari tokatlayasi geldi onun. :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Arkadaşlar merhaba,

Söz konusu aracın sahibi benim merakınızı gidereyim sahibinden de ilan verme hakkım olmadığı için ilanı eşimin hesabından açtım

Hoşgeldiniz, aracınızın maşallahı var Türkiye’de eşi benzeri olmadığı kesin.
Yol tutuş bu doluluğa nasıl ?
Satmasanız :D

Son düzenleme:

MAERKEK

Elit Apaçi
1 Ocak 2019
64
35
970
Alan kişi brembo taktırsın . Ateş ediyor . Bir orijinal Evo 8 değerine ulaşmış neredeyse .

MAERKEK

Elit Apaçi
1 Ocak 2019
64
35
970
Fiyatı da uygun bu kadar dolu arabaya verilir. Evoların 120-200 arası satıldığını düşünürsek .

cengizdincsoy

Senkromeççi
27 Ocak 2019
5
13
70
43
Bursa
Marka
Yok
Hoşgeldiniz, aracınızın maşallahı var Türkiye’de eşi benzeri olmadığı kesin.
Yol tutuş bu doluluğa nasıl ?
Satmasanız :D

Teşekkür ederim hoşbuldum bu tarz araçlar zaten ha dediğinde satılmıyor kadrini kıymetini bilen biri çıkana dek baya zaman geçecektir. Pek satma taraftarı değilim açıkçası lakin nasiptede varsa neden olmasın

Son düzenleme:

cengizdincsoy

Senkromeççi
27 Ocak 2019
5
13
70
43
Bursa
Marka
Yok
Hocam bu makinanın bi videosu gidişi midişini gösteren ibare var mıdır elinizde ?
Instagram da cengizdincsoy profilimde bi kaç video var bu tarz hız içeren paylaşımlar yapmamayı tercih ediyorum hesabımda 1 tane rolling videosu var 60-160 km araç yüklü 4 kişi iken çekildi

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım