KAPALI Ford Fiesta 2011 1.4 TDCI kronik sorunları ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jeocem

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
33
11
595
Arkadaşlar merhaba kardeşime almayı düşünüyoruz. 2011 model 1.4 dizel titanium. 90.000 km de. Bu aracı tavsiye eder misiniz ? Kronikleri var mı ? Direksiyon kutusu muhabbeti duydum nedir ne değildir ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

kursat611

Asfalt Kurutucu
28 Ara 2016
9
9
595
2014 te 117 000 de aldım şuan 147 000 de hiçbir sorunla karsılasmadım 1,4 tdci onbin bakımıda mazot filtresi değişimi dahil özel serviste 280 tl

lozlevent

Levent
Profesör
9 Mar 2017
582
844
1,820
Marka
Ford
Merhaba dostum, evet bu şekilde bir kronik problemi var. Bende de bu şekilde bir problem vardı ancak benim aracımda durduğun yerde direksiyonu sağa veya sola çevirdiğinde tak tuk sesi geliyordu. Mafsal problemi deniyor ve ben 70 Tl bir ücret ile hallettim. Direksiyon kutusunda problem var ise çok abartılacak bir durum gene yok. Onunda 300-500 TL arasında bir onarımı var. İstanbul Anadolu yakasında benim de size tavsiye edebileceğim bir ustam var. Dilerseniz numarasını özelden atabilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım