KAPALI Ford Focus İçin Modifiyeli ELM 327 Tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FocusMonster

Profesör
Beta Programı
9 Ara 2018
701
864
1,770
Merhaba forumdaşlar. Ford Focus aracımızın gizli özelliklerini açmak için ELM 327 almak istiyorum. İnternette okuduğuma göre ELM 327’lerin standart olanlarında sadece hata kodu silme falan yapılabiliyormuş ve kısıtlı bir işlevi varmış. Bu doğru mudur?

Aradığım cihazın WiFi ya da Bluetooth özelliği olmasına hiç gerek yok. Çünkü bilgisayara bağlayıp yapmayı düşünüyorum. Bu konuda önerebileceğiz bir şey varsa tavsiyelere açığım.

Ford Focus’un gizli özelliklerini açmam için illaki modifiye edilmiş ELM 327 mi almam gerekiyor?

Tüm bu dediklerime uygun olarak ELM 327 tavsiyesinde bulunur musunuz? Mümkünse link paylaşmanız güzel olur.

yasikevicyus

Düz Yol Gazcısı
25 Kas 2018
10
16
145

FocusMonster

Profesör
Beta Programı
9 Ara 2018
701
864
1,770

yasikevicyus

Düz Yol Gazcısı
25 Kas 2018
10
16
145
Süre sıkıntınız yoksa mantıklı bizde aliexpressten almıştık fakat 1 ayı buluyor gelmesi.HS/MS CAN denilen bir olay var.Obd cihazının üzerindeki aşağı yukarı şeklindeki düğme.Arada program o düğmeye basmanızı istiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım