Ford GT teknik verileri açıklanmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
Sadece 500 tane üretilecek. Almak için başvuru videosu falan hazırlamak gerekiyor. 6500'ün üzerinde başvuru olmuş.
Ford eski Ford GT sahiplerine öncelik verecekmiş. O yüzden aklımda Vural Ak geldi, kabul edilme şansı yüksek olduğu için.

fft99_mf2823861.Jpeg

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,274
45,907
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İlginçtir bu tarz arabalarda para tek başına yeterli olmuyor. Mesela LaFerrari alabilmek için garajında 3-4 tane Ferrari olması gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam :)
Ferrari'nin bir satın alım prosedürleri var şiir gibi. Para aracı almaya yetmez, aldıktan sonra da denetim altında kalırsınız, bir kaç tane Ferrari'ye sahip olmuş olmak gerekir, Ferrari ayarında ( modellerini belirtiyorlar ) başka araçlarla tecrübe sahibi olmuş olmanız gerekir, prestij olarak tanınmış bir kişilik olmanız da kriterler arasına girebiliyor, araca şirketin istemediği bir şey yaparsanız kara listeye alınma ihtimaliniz var, aracı elden çıkarırsanız araç hala takip ediliyor ve yeni alacak müşteri de şirket tarafından onay ve takip işlemlerinden geçiyor v.s bir sürü prosedürü var.

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Ferrari'nin bir satın alım prosedürleri var şiir gibi. Para aracı almaya yetmez, aldıktan sonra da denetim altında kalırsınız, bir kaç tane Ferrari'ye sahip olmuş olmak gerekir, Ferrari ayarında ( modellerini belirtiyorlar ) başka araçlarla tecrübe sahibi olmuş olmanız gerekir, prestij olarak tanınmış bir kişilik olmanız da kriterler arasına girebiliyor, araca şirketin istemediği bir şey yaparsanız kara listeye alınma ihtimaliniz var, aracı elden çıkarırsanız araç hala takip ediliyor ve yeni alacak müşteri de şirket tarafından onay ve takip işlemlerinden geçiyor v.s bir sürü prosedürü var.
Müsteri seviyeleri 8 ve 12 silindir.LaFerrai alabilmek için de en az 5 ferrari sahibi olmanız ve şirketten birisiyle yakın olmanız gerekiyor.:)

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
ford gt yı bıldıgım kadarıyla parayı veren alamıyor. ford un sızı secmesı gerek

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Bildiğim kadarıyla bu arabayı paranız olsa da alamıyorsunuz. Paranız varsa ama adam değilseniz zaten vermiyorlar. Paranız yoksa ama adamsanız ve daha önce en az 1 Ford pert etmişseniz alabiliyorsunuz ki bu da sanırım beni o şanslı kişi yapıyor
BU NE CESARETTİR YARABBİM... SENİ TANIMAK İSTİYORUM YİĞİDİM, MUTLAKA ARA BENİ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım