Fren Parçaları İçin Hangi Montaj Pastası?

mete25

Panpa
4 Mar 2019
526
1,283
2,520
Ankara
Marka
BMW
Selamlar herkese,
Bildiğiniz gibi bizim ustalarımız disk- balata değişimi esnasında kullanılması gereken bu ürünleri kullanmıyorlar. Boş bir zamanımda frenlerin sıkmasını rahatlatmak adına kaliper yatakları ve kaliper pimlerini temizleyip yağlayacağım. Bildiğim kadarıyla bu iş için seramik gresi kullanılmakta ama emin olamadığım için sorma ihtiyacı hissettim. Aşağıdaki ürün bu işlem için yeterli olur mu?

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,711
3
9,642
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Selamlar herkese,
Bildiğiniz gibi bizim ustalarımız disk- balata değişimi esnasında kullanılması gereken bu ürünleri kullanmıyorlar. Boş bir zamanımda frenlerin sıkmasını rahatlatmak adına kaliper yatakları ve kaliper pimlerini temizleyip yağlayacağım. Bildiğim kadarıyla bu iş için seramik gresi kullanılmakta ama emin olamadığım için sorma ihtiyacı hissettim. Aşağıdaki ürün bu işlem için yeterli olur mu?

Mete selam , net bir cevap vereyim senin dediğin işlemler için bu ürün işini görecektir :) Ama küçük bir boya fırçası ve eldivende bulundur yanında fırçayla ince ve yayvan bir tabaka sürmek çok daha ideal sonuçlar veriyor :)

mete25

Panpa
4 Mar 2019
526
1,283
2,520
Ankara
Marka
BMW
Mete selam , net bir cevap vereyim senin dediğin işlemler için bu ürün işini görecektir :) Ama küçük bir boya fırçası ve eldivende bulundur yanında fırçayla ince ve yayvan bir tabaka sürmek çok daha ideal sonuçlar veriyor :)
Siparişi verdim @S.Asil Elimin altında ince bir fırça bulabilirsem dediğiniz gibi o şekilde yapacağım. Faydasını göreceğime inanıyorum. Teşekkür ediyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım