Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
youtube'da takılırken videolardan ses analizi yapan bi youtube kanalına rastladım. Önce çok ukala buldum, bir kaç video daha izledim takıldım kaldım.

Belki ilgi çeker diye buraya Türkiye'de en sevdiğim vokal'in analizini bırakıyorum. Bir çok ismin ses analizi var :)

Edit: Konu olarak açacaktım, ilgi çekmez diye düşündüm açıkcası .

Bu da bonus : Erkan Oğur İsmail Hakkı Demircioğlu Röportaj
sazının sesi olmuş :D anlatmak istediği duygular ses frekanslarıyla bize ulaşıomuş :D <3 ben de ukala buldum diğerlerini izler miyim idk :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,563
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
sazının sesi olmuş :D anlatmak istediği duygular ses frekanslarıyla bize ulaşıomuş :D <3 ben de ukala buldum diğerlerini izler miyim idk :D

heh işte bende ilk videoda aynı şeyi dedim. 3-5 video sonra dedim adam doğru analiz yapıyor. bi de kendine göre ortamını kurmuş, kanalında kitlesini oluşturmuş. Müzisyen olarak çok başarılı olamamış ama burdan yolunu bulmuş

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Ne yaptında piston kolunu o hale getirdin:confused:yoksa gözümde astigmat mı var:D
Screenshot_2017-09-03-22-49-20-1.png

https://www.instagram.com/p/BYlzku7gUFx/

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
@pulusoglu elleşme takılan takıldığına takılsın asdfasdfasdf
Lan yok sinirim bozuldu ya bugun goztepeden bostanciya 45 dk da gittik bizimkiler motor almaya karar verdi bu yasta allahim ha bide banada verirsiniz artik dedim valla iki kisilik sen arabayla devam dedi peder utanmadan su yasta yarin obur gun yamaha ya gidip kurs murs soracaklar

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,274
45,907
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
youtube'da takılırken videolardan ses analizi yapan bi youtube kanalına rastladım. Önce çok ukala buldum, bir kaç video daha izledim takıldım kaldım.

Belki ilgi çeker diye buraya Türkiye'de en sevdiğim vokal'in analizini bırakıyorum. Bir çok ismin ses analizi var :)

Emre Yücelen bilinmez fakat bayağı değerli bir virtiözdür hocam. Kaç tane ünlü sanatçı geçmiştir elinden ders verdiği bilinmez. Benim müzikle uğraşan bir arkadaşım da hatta ondan ders almıştı. Kendisini zor kabul ettirmişti :D Kendi albümü de vardır Yücelen'in ama genelde arka planda olmayı seviyor. Benim de ufak bir sohbetim olmuştu kendisiyle sosyal medya üzerinden.

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW

Adam videoları sürekli durdurmasa iyi, bilgili falan ama, tam dediği şeye bakacam videoyu durdurup başka bir şey söylüyor, deli oluyorum. Kibirli değil pek de hafif bilmişlik var. Ama cidden güzel ipuçları veriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım