Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
bu ne lan as.DASDSDf şjlkasdhashd :D :D :D
Ne olacak ileride? Zenginin cocugu ozele gitcek ki aralarindan da sececek laik gelismis duzgun egitim vereni ki oyle sacma sapan seylere magruz kalmayacak.isteyende cocugunu videodaki gibi okutcak tercih meselesi bu.simdi naptilar teog kalkti. Hele birde muhitteki lise zorunlu kılınırsa dogruca bos olan imam hatipler zorunlu kılınacak.seven cocugunu orada okutacak geri kalanlarin icinde parasi olan ozele verip cocugunu okutacak.
Bunlari soylerken amacim siyaset yapmak degil ki dun aksam forum gerildi yeterince. Ne olmaya basliyor onu soyleyeyim . Yine olan fakire, yine olan cebinde az parasi bulunan garibana olacak.bu ulkede hangi tarafta ne olursa olsun hep garibin sirtina biniyorlar. Garipte neden 3 ten fazla cocuk yapar bilmem onlarada bakamaz sonra sokaga iste. Bu gidisle ben zaten tek cocugum eger allah izin verirse gene tek yapmak istiyorum ki ben bu gidisatla bi yere kadar ozelde okutabilirim liseyi kazanincaya dek oda. Ondan sonra cabalamak zorunda ki anadolu lisesine girip ulkesine hayirli evlat olsun

Son düzenleme:

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Ne olacak ileride? Zenginin cocugu ozele gitcek ki aralarindan da sececek laik gelismis duzgun egitim vereni ki oyle sacma sapan seylere magruz kalmayacak.isteyende cocugunu videodaki gibi okutcak tercih meselesi bu.simdi naptilar teog kalkti. Hele birde muhitteki lise zorunlu kılınırsa dogruca bos olan imam hatipler zorunlu kılınacak.seven cocugunu orada okutacak geri kalanlarin icinde parasi olan ozele verip cocugunu okutacak.
Bunlari soylerken amacim siyaset yapmak degil ki dun aksam forum gerildi yeterince. Ne olmaya basliyor onu soyleyeyim . Yine olan fakire, yine olan cebinde az parasi bulunan garibana olacak.bu ulkede hangi tarafta ne olursa olsun hep garibin sirtina biniyorlar. Garipte neden 3 ten fazla cocuk yapar bilmem onlarada bakamaz sonra sokaga iste. Bu gidisle ben zaten tek cocugum eger allah izin verirse gene tek yapmak istiyorum ki ben bu gidisatla bi yere kadar ozelde okutabilirim liseyi kazanincaya dek oda. Ondan sonra cabalamak zorunda ki anadolu lisesine girip ulkesine hayirli evlat olsun
Abi artık anadolu lisesinin de özelliği kalmadı iyi eğitim alma şansına sahip olabilmek icin(o da şans) ya ozel okul istanbul galatasaray tarzında yerler gerekiyor

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
bilmem anlatabildim mi :D
upload_2017-9-21_18-48-0.png

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,308
1
9,461
4,970
kocaeli
Kardeşim, ders olarak ne görüyorsunuz? Hep merak etmişimdir. Müfredatınız da ne var?
Diger liselerin gördüğü tüm dersleri goruyoruz müfredatımızda aynı ama ayrıyeten Kuran-ı kerim Arapça ve okudugun sinifa bagli olarak temel dini bilgiler , Fıkıh , Hitabet , Hadis gibi derslerde var .

Misal 9.Sinifta sadece Arapça , Kuran , Temel Dini bilgiler vardı 10.sinifta TDB digerlerininde saati azaltilip yerine Fıkıh ve Hadis dersleri geldi .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onur

Profesör
8 Eyl 2016
535
911
1,770
Abi şuan 8.sınıfta çocuğun olduğunu düşünsene okula başlatıyosun sınava göre dersler aldırmaya başlıyosun kaynak kitaplara fln bi ton para döküyon hadi parayı da geçtik birden diyorlar ki hooop sınav kalktı e yerine ne gelecek belli değil tam bir muamma bu nedir ya zamanın da Teog u getirdiklerinde öğrenciler aileleriyle vakit geçirsin diye getirdik dendi şimdi kaldırılırken de öğrenciler ailesiyle vakit geçirsin denerek kaldırılıyor.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,308
1
9,461
4,970
kocaeli

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Abi şuan 8.sınıfta çocuğun olduğunu düşünsene okula başlatıyosun sınava göre dersler aldırmaya başlıyosun kaynak kitaplara fln bi ton para döküyon hadi parayı da geçtik birden diyorlar ki hooop sınav kalktı e yerine ne gelecek belli değil tam bir muamma bu nedir ya zamanın da Teog u getirdiklerinde öğrenciler aileleriyle vakit geçirsin diye getirdik dendi şimdi kaldırılırken de öğrenciler ailesiyle vakit geçirsin denerek kaldırılıyor.
Kursa giden paralarda cabasi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım