Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Benim en pişman olduğum değildir ama pişman olduğum bişey 50 kaat para harcayıp hadi zaten parasında değilim ama sınav haftası doğum günü var diye çikolata kutusu yapmıştım hediye verdim yalandan sarıldı sonrada erkek arkadaşlarıyla yedi daha sonra yazın tatile gidince orda burda.... Acayip gereksiz bişey yaptıydım kısacası :(. Şu an acayip tadım kaçtı ha.
Sizin nesil kotu yasiniz kac basiniz kac ailem beni o yaslarda tatile gondercek tek ohoo heleki kiz olacam falan imkani yok
Ceyhuncum benim harcadigim parayla micra alinirdi ikinci el.bi yerde okumustum kiza hamburger ismarladim simdi cocuklarinada ismarliyorum baba oldum diyordu bende yola kahve diye ciktim bilemiyorsun batakligin dibini

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,283
21,705
5,320
26
Avcılar-Darıca
Benim en pişman olduğum değildir ama pişman olduğum bişey 50 kaat para harcayıp hadi zaten parasında değilim ama sınav haftası doğum günü var diye çikolata kutusu yapmıştım hediye verdim yalandan sarıldı sonrada erkek arkadaşlarıyla yedi daha sonra yazın tatile gidince orda burda.... Acayip gereksiz bişey yaptıydım kısacası :(. Şu an acayip tadım kaçtı ha.
50 kağıda daha iyi bir ders satın alamazdın knk. Akışına salcan hep gerisi kısmet :D

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,283
21,705
5,320
26
Avcılar-Darıca
Öhöm öhöm :D
IMG-20170920-WA0011.jpg

Onur

Profesör
8 Eyl 2016
535
911
1,770
Bizim bi arkadaş vardı 2-3 senelik sevgilisi lise sonda bundan ayrıldı çocuk psikolojik olarak sıkıntı yaşadı 1 senesine maloldu mezuna kalıp kazandı okulu şimdi yeni avlar peşinde:D Daha lisedeyken böle kız işlerine o kadar da şeaapmayın bence.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım