Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Bey şimdi 75 km yoldan geldim annemi bıraktım. Boş yolda bir cizgi tuturmuşun sormayın. 70 km hızlık yolda 110 120 çitah çitah maksimum hız koruma minimum gaz pedalı hareket. İnerken gaza basıp enerji ile yüklüyorsun kütleyi. Rampa tırmanırke yüklenen kütle enerjisini harcıyorsun.. Miss.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,234
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Bey şimdi 75 km yoldan geldim annemi bıraktım. Boş yolda bir cizgi tuturmuşun sormayın. 70 km hızlık yolda 110 120 çitah çitah maksimum hız koruma minimum gaz pedalı hareket. İnerken gaza basıp enerji ile yüklüyorsun kütleyi. Rampa tırmanırke yüklenen kütle enerjisini harcıyorsun.. Miss.
Peki hızlanırken artan hava sürtünmesinden kaybedilen enerjiyi göz önüne alıp yokuş aşağı optimum hıza gelip yokuşu o hızda çıkmaya çalışsan? Biraz beyin yakıcı bir cümle oldu farkediyorum

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,697
5,320
26
Avcılar-Darıca
upload_2017-10-26_21-13-35.png

Foto yüklenmemiş bidaha bakıver @DouglasAdams :D

BatuhanSks

Profesör
9 Kas 2016
179
186
1,185
Beyler a4 var bi tane 2006 2.0tdi multitronic , bu arkadaş bazen çalışmıyor marş basıyor ama çalışmıyor p r n d s hepsi yanıp sönüyor ekranda ama kafası esince çalışıyor ve vites geçişlerinde vs en ufak sıkıntı yok bilgisayarda iletişim arızası veriyor söyleniş tabiriyle meka tronik arızalı diyorlar nedir bunun derdi. Yazılım atıldı şanzımana ondan önce bilgisayarı takınca kendine geliyordu 60ah akü var 75 lik taktık bişey değişmedi. Yarın şanzıman inecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım