Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,618
18,408
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Yoo 4 nisan 2019 çıkışım, uzatmaya niyetim yok
Başka bir araba getirmeyi düşünüyorum

Her markayı,farklı araçları tatmak lazım bence de.Mustang çok güzel araba zaten sesi gidişi vs ama bi Alfa Giulia ve ya Rs6 gibi makinalar da hoş olur bence :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,697
5,320
26
Avcılar-Darıca
Hayırlı akşamlar cümleten
71b95d20-d698-4c28-99ad-911eafb8a21e.jpg

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
İzlemeyenlerin izlemesini şiddetle tavsiye ederim. Ethem bey bana kalırsa çektiği videolar ve internet sitelerinde ürettiği içerikler ile birlikte petrolicious'ın ülkemiz imkânlarında düzenlenmiş halini yaşatıyor.

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Yeni bilgilerde bugün;
Delikli fren diskleri zorlanıp, kısa sürelerde ısınıp tekrar soğuduklarında delikler diskin geneline göre soğuk kalıp çaylayabiliyormuş, aşırı performanslı kullanımlarda oluklu diskler daha iyi oluyormuş.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,056
7
51,431
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Tam arkasına geçip selektör yakıp yol istemelik.. Bayılırım güçlü makinelerden yol istemeye :D
İsteyenin bir yüzü... :D

Ankara'da mola yerinde başka arabayı yıkarlarken hortumu benim plakaya takıp koparmışlar. Geldiğimde plakayı kaputun üstünde buldum. Özür dilediler, tebrik ettim, benim arabayı da yıkatıp helalleştim, ne diyeyim o_O
Ekli dosyayı görüntüle 11941
Bu arada plakayı camdan dışarı çıkarıp sileceğin üstüne koyarsanız HGS kamerası okuyabiliyor bilginiz olsun :) Tamponda olması şart değil. #iyibilgi

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Aynen, en büyük risk de bu oluyor tabii. Herkes aynı değil. Zaten her arabaya da yapılacak şey değil. Egzotik yahut cidden güçlü bir otomobil gördüğünde yapılacak şey. Zaten öyle araçların sahipleri de bu tarz durumlara alışkın olduğu için anormal tepkiler vermiyorlar. Ondan gerisi ise pek belli olmuyor tabii :D Trafikte herkes gergin, herkes tahammülsüz ve hoş görüsüz. Bu tarz tatlı durumlar bizim trafikteki stresimizi bir nebze de olsa atabiliyor. Ama tabii denk gelmek, uygun şartların da oluşmasını beklemek lazım :)

@saracer Misal Erol hocamda Mustang var. Trafikte uygun şartlar oluşsa muhakkak nasıl gittiğini görmek için ' ee hadi ' tavrı takınırdım büyük ihtimal :D
gunaydinlar
Sene 2008-2009, 156 ile Vatan caddesinde usul usul ilerlerken kirmizi isikta yanima usuuuulca Klasik bir Camaro SS yaklasikti, usulca derken sessizce degil tabi, siz anladiniz onu :D Iri yari, kel, Manco biyikli abimizle goz goze geldik, tabi ben verdim gazi, verdim gazi, sonuc: adamin plakasini 2. isiklarda okuyabildim ancak :D Neyse bende yanina sokuldum, eywallah, dedim tesekkur ettim, o datakipci doyurdu iste OTOPARK deyimiyle.
Ozellikle sehir disinda bu tip seyler daha cok basima geliyor, hatta babamla arabayi ilk getirirken, yorulunca Trabzon Samsun arasinda o kullanmisti, en az 6-7 kez milletin gazina gelip dip gaz yapti (kapisma gibi degil ama, sahinle biri yaklasiyor abi biz gaz versene sesini duyalim fln diyor), ben bile babami ilk defa boyle gordum. 65 yasinda bir adamin agzini kulaklarina getirebiliyorsa bu makina, dedim Erol dogru tercih yaptin demek ki :D

Ozyt1000

Profesör
16 Kas 2016
94
1,041
1,960
48
Oyle bir ergenlik yapmadim tabi :D. Yavas yavas gidiyordu soldan
Abimizin araci oldugunu bildigim icin yanina gecip selam verecektim de genc bir arkadas vardi icinde. Dedim arac satildi mi yok dedi Ozan abide halen
Goreyim diye ufak gazladi da yok boyle bir gidis
Ufak tefek işleri vardı, maslağa göndermiştim. Artık pek kısık değil bu arada gazladığında en kötü 600 HP dir. o_O

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
İstek yapabiliyor muyuz abi dsafsdfdf Aklına girer en azından :D
Cok mumnun olurum, malum seceneklerimiz TR ile ve TR fiyatlari ile kisitli olmayinca insanin aklina gelmeyen cok model olabiliyor.
Zaten vakit geldiginde bi konu acip, sizin de fikirlerinizi almayi dusunuyorum, hayirlisi bakalim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım