Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,567
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
@alfhonso @gtepro @Iskender
canı sıkılana video(geçmedi ya neyse)
Nostaji sevene gelsin( alman kaset hesabi):oops:
yüzde 1 ingilizce konuşuyor onlarda ortak olan kelimeler büyük ihtimalle almanca ve ingilizcede
@and M3 csl görünce aklıma geldin

yemin ediyorum youtube beni banlıcak artık sabah akşam video izliyorum akk 75 gb bi haftada doluyo

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Bizim Kuğu haftaya kaldı gibi duruyor. Bayiye fatura edilmiş ama plaka falan anca çıkar. Daha gelmeden 2 eksisi var gözüme çarpan. 1'i Dynaudio ses sistemi koymadık digeri de Ses yalıtımlı cam yok. Gerçi koymuşta olabiliriz ses yalıtımlı camı ama ben koymadık diye biliyorum. Burde Gun metal jant ile Sedefli beyaz kro işi durmaz inşallah.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,070
7
51,455
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bizim Kuğu haftaya kaldı gibi duruyor. Bayiye fatura edilmiş ama plaka falan anca çıkar. Daha gelmeden 2 eksisi var gözüme çarpan. 1'i Dynaudio ses sistemi koymadık digeri de Ses yalıtımlı cam yok. Gerçi koymuşta olabiliriz ses yalıtımlı camı ama ben koymadık diye biliyorum.
Canın sağolsun be kardeşim. Ayağınızı yerden kessin de... :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Canın sağolsun be kardeşim. Ayağınızı yerden kessin de... :)
Valla 2 yıl birlikte olacaz kendileriyle. Daha önce B7 Passat sahibi olmuştuk onu ben konfigure etmiştim. Babam her bindiginde bana saydiriyordu. Çünkü kütük gibi olan bi arabaya 18 jant koyup adaptif şasi koymamıştım :D:D insallah bununda sonu öyle olmaz.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,070
7
51,455
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Valla 2 yıl birlikte olacaz kendileriyle. Daha önce B7 Passat sahibi olmuştuk onu ben konfigure etmiştim. Babam her bindiginde bana saydiriyordu. Çünkü kütük gibi olan bi arabaya 18 jant koyup adaptif şasi koymamıştım :D:D
Kütük gibi arabaya 13" jant koydum. Benim konfigürasyon nasıl?
upload_2017-1-13_0-6-25.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım