Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilhan55

Profesör
12 Eyl 2016
1,250
3,043
3,720
anigif_enhanced-buzz-4376-1378318847-22.gif

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,567
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hiç bir zaman dönemin popüler şarkılarını dinlemem :D ya popüler olmadan önce dinlerim,sürekli dinlediğim içinde popüler olana kadar sıkılırım yada eski şarkılardan dinlerim.

ilhan abi benim birazda ex meslek gereği yeni gruplar sanatçılar keşfetme şeysine çoğu ismi popüler olmadan kapma telaşı vardı. o yüzden en iğrenci de en güzeli de elimizden bi şekil geldi geçti. rap müzikten hep uzak durdum ama en nefret ettiğim sanatsal değeri sıfır olan bu tür popülarizme hitap eden şarkılar...

Belki de bu sektörde ex olma sebebim buydu ama olsun, inandığımı yaptım.....

ilhan55

Profesör
12 Eyl 2016
1,250
3,043
3,720
ilhan abi benim birazda ex meslek gereği yeni gruplar sanatçılar keşfetme şeysine çoğu ismi popüler olmadan kapma telaşı vardı. o yüzden en iğrenci de en güzeli de elimizden bi şekil geldi geçti. rap müzikten hep uzak durdum ama en nefret ettiğim sanatsal değeri sıfır olan bu tür popülarizme hitap eden şarkılar...

Belki de bu sektörde ex olma sebebim buydu ama olsun, inandığımı yaptım.....
Ben öyle türkçe pop felan gençliğimden beri pek dinlemem.Radyo'da denk gelirse bazen mecbur dinlerim.Onun haricinde Rus rap bile dinlerim:D ama O Herkesin arabasında sabah akşam dinlediği müzikler ilgimi çekmiyor:(

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,567
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ben öyle türkçe pop felan gençliğimden beri pek dinlemem.Radyo'da denk gelirse bazen mecbur dinlerim.Onun haricinde Rus rap bile dinlerim:D ama O Herkesin arabasında sabah akşam dinlediği müzikler ilgimi çekmiyor:(

abi kusura bakma da rus rap ne yav asdasdfasdf

Gençleri gömdün :D

valla gömerim abi, rap müzik müzik değil, ritme yetişmek için uyrudulmuş bişi. Arabesk rap dedikleri saçma salak şey ise anca Türkiyede apaçilerin uydurabileceği bişi.

ilhan55

Profesör
12 Eyl 2016
1,250
3,043
3,720
Bazen işe geç kalıyordum sabah Çoşkuyu verip gaz kesmeden vites değiştirerek tazı gibi iş yerine gidiyordum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım