KAPALI GOLF ALINIRMI?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

any77

Asfalt Kurutucu
17 Eyl 2016
37
22
595
Merhaba;
GOLF 7 makyajlı modeller bizim dışımızdaki ülkelerde satılmaya başlandı. Yakın zamanda Şubat gibi falan 1.0 benzinli satışı başlayacak ve daha uzun periyotta 1.5 benzinli haberi kesin gibi. ÖTV durumları piyasayı allak bullak etmiş durumda. Golf 2015-2016 ikinci el almak doğru seçim olurmu kestiremiyorum. Normalde en az değer kaybeden otomobillerin başında Golf geliyor ama bu makyaj ve motor değişikliği beni çok kararsız bıraktı.

any77

Asfalt Kurutucu
17 Eyl 2016
37
22
595
Kesinlikle Volswagen hayranı değilim. Golf ü mantıklı seçim olarak gördüğümü yazdım hepsi bu. Mantık dedim arkadaşlar--- fiyat-performans dedim. Hayranım, ölüp bitiyorum tek geçerim demedim. Biraz okuyup araştıralım artık lütfen. Bilgiye kolay ulaşılabilen bir zamanda yaşıyoruz. Zamanında Onno Usta ya mektup yazıp teknik özellik falan sorulan dönemlerden günümüze geldik. Okuyun biraz kafa yorun ve gidip kullanın merak ettiğiniz arabayı. Ezbere konuşmayın. Bu arada Mercedes in neden A ve CLA yı ürettiğini araştırın, o zaman ne demek istediğimi biraz daha iyi değerlendirirsiniz.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,078
4,359
4,220
varsova
Marka
Porsche
Kesinlikle Volswagen hayranı değilim. Golf ü mantıklı seçim olarak gördüğümü yazdım hepsi bu. Mantık dedim arkadaşlar--- fiyat-performans dedim. Hayranım, ölüp bitiyorum tek geçerim demedim. Biraz okuyup araştıralım artık lütfen. Bilgiye kolay ulaşılabilen bir zamanda yaşıyoruz. Zamanında Onno Usta ya mektup yazıp teknik özellik falan sorulan dönemlerden günümüze geldik. Okuyun biraz kafa yorun ve gidip kullanın merak ettiğiniz arabayı. Ezbere konuşmayın. Bu arada Mercedes in neden A ve CLA yı ürettiğini araştırın, o zaman ne demek istediğimi biraz daha iyi değerlendirirsiniz.

arkadan itis C segment arac istiyorum ne mantikli secenegi soylermisin mantikli birsekilde ? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım