Golf Mk 7 İçin Hangi Lastik (konfor amaçlı)

Golf Mk 7 İçin Hangi Lastik (konfor amaçlı)

• Kullanılan toplam oy
    28
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anathema35

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
19
10
595
Merhaba arkadaşlar,
Golf Mk7 1.4 dsg sahibiyim. Aracın üzerindeki Dunlop marka lastiklerden hiç memnun kalmadım. Bana göre yol sesini haddinden fazla içeri alıyor. Araç yeni olduğu için şu an değiştirmem tabiki söz konusu değil, fakat daha konforlu ve sessiz bir sürüş için hangi marka lastiği önerirsiniz.
Teşekkür ederim

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
sessizlik istiyorsanız Continental,bridgestone ve pirelli'den zak durun. Michelin ve Goodyear'lar tavsiye olunur. İlla ki performans lastiği olacak ise pzero ve michelin sessizlik anlamında continental'den iyi.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,288
45,932
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Michelin energy saver ve primacy 3 hemen bozuluyor hamuru. Etiket üzerinde gösterdiği desibel değeri en fazla 5 bin km gidiyor ama sonrası yok. Contiler sağlamdır ama sessizlik konusunda pek iddiali değil. Tutuş-konfor dengesi olarak efficientgrip performance öneririm. Sessiz olduğunu fark edeceksinizdir.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
ilk tercihim goodyear olurdu onu bulamazsan continental bak. Michelinler konfor konusunda iyi ama çabuk yıpranıyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım