KAPALI Güneş yanıkları...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Actroscu

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
15
2
595
27
Kayseri-Adana
Yeni aldığım 1999 Astra G aracımın tavan ve bagaj kapağında vernik atması diye tanımlanan güneş yanıkları var. Bu lekelerden aracı boyatmadan kurtulma şansım var mı? Yeniden vernik atılsa sonuç nasıl olur? Teşekkürler:D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,274
45,907
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Boyatmadan evvel resimlerini iyice çek hocam. Tavana yaklaştır öyle çek ve bir de aracın plakası ve üstündeki yanıklar görünecek şekilde çek. Yarın öbür gün satman gerekirse resimleri çok işine yarar. Malum tavandan boyalı araçtan bucak bucak kaçılıyor.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,274
45,907
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bende araç alırken kaçtım tavan boyalı arabadan.:D Teşekkürler... Hayırlı bayramlar.:)
Güneş yanığından boyalı olsa hiç problem olmaz ama malum tavan mevzusunun esnetilebilir yanı pek yok. Resimleri olduğu sürece size de pek sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum. Hayırlı bayramlar :)

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Boyatmadan evvel resimlerini iyice çek hocam. Tavana yaklaştır öyle çek ve bir de aracın plakası ve üstündeki yanıklar görünecek şekilde çek. Yarın öbür gün satman gerekirse resimleri çok işine yarar. Malum tavandan boyalı araçtan bucak bucak kaçılıyor.
hocam 1997 model vectra aracım var araç İstanbul arabası ve yol yapmış bi araba. Haliyle komple temizlik boyası var araçta. geçenlerde satılığa çıkartayım dedim, tavanın boyalı olduğunu duyan kem küm etmeye başlıyor. 97 model boyasız vectra kaldı mı deyincede var abeey olmaz mı diyolar ya çıldırıyorum. git onu al o zaman öyle değil mi? hele geçen gün bi tanesi benim arabaya taksi çıkması muamelesi yaptı zar zor tuttum kendimi bayram öncesi başımı ağrıtmayayım diye. kaç tane vectra olarak taksi gördün diye soruncada öküzün trene bakar misali suratıma bakıyorlar :D allah akıl fikir versin bizim milletimize :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,274
45,907
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
hocam 1997 model vectra aracım var araç İstanbul arabası ve yol yapmış bi araba. Haliyle komple temizlik boyası var araçta. geçenlerde satılığa çıkartayım dedim, tavanın boyalı olduğunu duyan kem küm etmeye başlıyor. 97 model boyasız vectra kaldı mı deyincede var abeey olmaz mı diyolar ya çıldırıyorum. git onu al o zaman öyle değil mi? hele geçen gün bi tanesi benim arabaya taksi çıkması muamelesi yaptı zar zor tuttum kendimi bayram öncesi başımı ağrıtmayayım diye. kaç tane vectra olarak taksi gördün diye soruncada öküzün trene bakar misali suratıma bakıyorlar :D allah akıl fikir versin bizim milletimize :)
İnsanlar malum korkuyor. İyice ekspertiz falan ettirmek gerek ki taklalı olmadığı anlaşılsın. Aslında seni arayanların çoğu bu kontrolü yaptırır ve bir şey olmadığı görür ama hem uğraşmak istemiyorlar ( malum seçenek çok) hem de fiyat kırmaya, kelepire almaya bakıyorlar. Tek çare resim diye düşünüyorum. Hayırlı sürüşler :)

ferhanakkan

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
46
31
595
29
İstanbul
Hocam satarken zarar etmemek için en temizi kaplatmak ama uzun süre kullanırım diyorsan ne kadar kaliteli kaplama yaptırırsan yaptır tamponlarda atma yırtılma oluyor. Esas sorun bizim insanımızda 17 yıllık arabada adam boyasız araması.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,057
7
51,433
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
bende de var, 3 yıldır çare arıyorum. plastidip boyalar olsun, folyolar olsun çok aradım. tek sağlam çaresi boyatmak. bolca fotoğrafını çek. hatta imkanın olursa boyatırken de çek. hatta ne bileyim, adam kaçırmışsın gibi aynı karede günün gazetesini bile çekebilirsin :D o fotoğraflara rağmen "omo tovon boyolo" diyene satma boşver. fırsatım olduğunda ben de komple kaporta bakımı yaptıracağım ve tereddüt etmeden 15 yıllık arabamın tavanını boyatacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım