KAPALI Günlük kullanım ve pistte tatmin edecek araba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

motionemotion1

Taklacı Güvercin
20 Ara 2017
6
5
295
Merhabalar öncelikle

Türkiyede geçen hafta Borusan Oto'ya gidip yeni araçları M4 CS için fiyat aldım link olarak ekledim. Alman vatandaşlığım var ve Almanya üzerinden araç getirmeyi düşünüyorum aklımda M4 CS, F10 M5, G30 M5, Nissan GTR ve ayrıca comp. packagelı 2017 M4 Cabrio var. Fiyatları mobile.de sitesinden inceledim çok iniş çıkışlı lakin Almanya fiyatı 90.000 130.000 euro civarında olacak bir araç düşünmekteyim. Fikir ve alternatif verebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

motionemotion1

Taklacı Güvercin
20 Ara 2017
6
5
295
m4cs benim için de favori şu anda ama g30 a da kafam çok takılıyo yaş gereği sanırsam g30 ağır kaçabilir o fiyat aralığında maserati granturismo gibi araçlara da giriliyor kararsızlığın zirvesindeyim sanırsam m4 cs duygusal olarak çekiyor beni de

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Merhabalar öncelikle

Türkiyede geçen hafta Borusan Oto'ya gidip yeni araçları M4 CS için fiyat aldım link olarak ekledim. Alman vatandaşlığım var ve Almanya üzerinden araç getirmeyi düşünüyorum aklımda M4 CS, F10 M5, G30 M5, Nissan GTR ve ayrıca comp. packagelı 2017 M4 Cabrio var. Fiyatları mobile.de sitesinden inceledim çok iniş çıkışlı lakin Almanya fiyatı 90.000 130.000 euro civarında olacak bir araç düşünmekteyim. Fikir ve alternatif verebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler iyi forumlar.
Benim tercihim acik ara Alfa Romeo Giulia QV olurdu, Hem TR de cok nadir gorebileceginiz bir arac, Nurburgring te neler yaptigini soylememe gerek yok, Hem daha guculu ve basarili bir arac (daha kucuk bir motorla daha hizli ve daha yuksek hp elde etmisler), testlerini seyredebilirsiniz. Hemde bir miktar paraniz cebinizde kalir :D
Bu arada en onemli fark 4 kapi olusu, daha once coupe arac kullandiniz mi bilmiyorum ama gercekten inen binenlerden cok laf yiyorsunuz :D
Bu arada devamli gidip geliyor musunuz, Almanya vatandasi olsaniz da 185 gun sartini saglamaniz gerekiyor, ordan emekli degilseniz :D

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
M4 CS günlük kullanılacak bir otomobil değil. O iş için en uygunu M4 aslında, biraz macera arıyoruz derseniz Competition paketi almanızı tavsiye ederim. M4 CS, biraz daha koleksiyoner otomobili.

Bunun dışında kesinlikle Alfa Romeo Guilia QV'ye bakmanızı öneririm. Porsche'ye de bakabilirsiniz tabii, fakat günlük kullanacaksanız Porsche de pek uygun sayılmaz. İstanbul yolları hoş değil, Almanya otobanları ile kıyaslıyorsunuzdur zaten.

motionemotion1

Taklacı Güvercin
20 Ara 2017
6
5
295
M4 CS günlük kullanılacak bir otomobil değil. O iş için en uygunu M4 aslında, biraz macera arıyoruz derseniz Competition paketi almanızı tavsiye ederim. M4 CS, biraz daha koleksiyoner otomobili.

Bunun dışında kesinlikle Alfa Romeo Guilia QV'ye bakmanızı öneririm. Porsche'ye de bakabilirsiniz tabii, fakat günlük kullanacaksanız Porsche de pek uygun sayılmaz. İstanbul yolları hoş değil, Almanya otobanları ile kıyaslıyorsunuzdur zaten.
Öncelikle cevabınız için teşekkürler Alfa Romeo Guilia QV'yi inceledim lakin bir test sürüşü yapmadan ön yargıyla yaklaşmak istemem inceleyeceğim. Türk yolları hakkında az çok da olsa bilgi sahibiyim 19' ön 20' arka ölçülerin ve araç yüksekliğinin sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum aslında tekrardan teşekkürrler

motionemotion1

Taklacı Güvercin
20 Ara 2017
6
5
295
M4cs resimleri var mı?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
BMW-M4_CS-2018-wallpaper.jpg

BMW-M4-CS-6-1.jpg

motionemotion1

Taklacı Güvercin
20 Ara 2017
6
5
295
Benim tercihim acik ara Alfa Romeo Giulia QV olurdu, Hem TR de cok nadir gorebileceginiz bir arac, Nurburgring te neler yaptigini soylememe gerek yok, Hem daha guculu ve basarili bir arac (daha kucuk bir motorla daha hizli ve daha yuksek hp elde etmisler), testlerini seyredebilirsiniz. Hemde bir miktar paraniz cebinizde kalir :D
Bu arada en onemli fark 4 kapi olusu, daha once coupe arac kullandiniz mi bilmiyorum ama gercekten inen binenlerden cok laf yiyorsunuz :D
Bu arada devamli gidip geliyor musunuz, Almanya vatandasi olsaniz da 185 gun sartini saglamaniz gerekiyor, ordan emekli degilseniz :D
Test edeceğim Alfa Romeo'yu. Coupe aracın en büyük sıkıntısı evet o ama genellikle kız arkadaşım ile olacağım için sorun oluşturacağını düşünmüyorum :D
185 gün şartımnı sağlıyorum bu arada :):) Teşekkürler cevabınız için

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
Alman vatandaşı olunca Türkiye'deki Borusan'dan ötv'siz alınabiliyor mu? Türkiye'de kullanılabiliyor mu? Plakası ne oluyor?

Son düzenleme:

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Kimse yazmamış, ilginç ama ben özellikle bu tip bir kullanım için, belki güncelik hayata biraz daha uygun olabilecek Audi RS serilerini düşünürdüm... RS5 veya RS6 neden olmasın ...

Takeda

Taklacı Güvercin
30 Kas 2017
26
22
295
Almanyadayken Japonyadan ikinci el Nissan Skyline GT-R 35 alınabiliyorsa onu alırdım..Japonyada araçların çok temiz bakıldığını ve dürüst satıcı olduklarını biliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım