hangi leon

İki farklı paket aynı fiyat. siz olsanız hangisi seçerdiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    41
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Melih Eksi

Profesör
9 Eyl 2016
154
109
1,085
ben anahtarsız giriş çalıştırmaya hasta olduğum için xcellence derim.

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
510
999
1,970
ankara
Marka
Citroen
Leon neden sevildi? Sıkıcı olmayan tasarımı ile tercihim fr olurdu ..bence donanım benim için önemli ise zaten leon 1.tercih değildir. Sonuç olarak leon alıcaksam ve gençsem tabiki fr :D

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Cevap: Xcellence (TR'de az satılır diye düşünüyorum, farklı olur)

Öneri: Doğuş'un destursuzca yaptığı fiyat artışı yüzünden F/P marka ve model özelliğini yitirdi. 103 - 104₺ ona vereceğime 115 - 116₺'ye SuperB Style paket alır en az 5 sene geniş geniş binerim.

hi-men

Profesör
8 Eyl 2016
180
290
1,335
Aydın
Marka
Fiat
opsiyon alacaksam fr çünkü fr a özel paketleri vardı (şimdi var mı bakmadım önceki kasada vardı) o paketler diğerlerine göre çok çok daha uygundu.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
95.000'e 0km C Segmenti almak zorundaysam ve efendi efendi kullanıyorsam yani virajdan viraja zıplamıyorsam sadece kırmızı ışıklardan ufak bir yürüsün istiyorsam gider Xcellance paket Leon alırım ama virajdan viraja zipliyorsam adres belli Honda Civic 1.5t Hatch... Ama 0km zorunluluk değilse temiz bir Golf 6R iyi gider :D. FR bana biraz çakal genç işi geliyor pek sevmiyorum.

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Leon güzel araba ama herkesin yazdığı gibi o fiyat/performans işi geçti artık. He illa Leon almak zorundaysak, Excellence alırım. 100 bin TL para ödediğim arabada anahtarsız giriş olsun bir zahmet.

Bence parasını en çok hakeden otomobillerin belki de başında Skoda Octavia geliyor.

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai
ben anahtarsız giriş çalıştırmaya hasta olduğum için xcellence derim.
Bildiğim kadarıyla anahtarsız giriş ve çalıştırma var ama anahtarsız kilitleyip gitmek yok. Seat Ateca'yı incelerken bu durumla karşılaştım. Eğer aracı kilitlemek için anahtarı çıkaracaksak çok bir esprisi kalmıyor. Umarım ben bir şeyleri yanlış yapmışımdır, yoksa çok sinir bozucu bir durum.

Melih Eksi

Profesör
9 Eyl 2016
154
109
1,085
Bildiğim kadarıyla anahtarsız giriş ve çalıştırma var ama anahtarsız kilitleyip gitmek yok. Seat Ateca'yı incelerken bu durumla karşılaştım. Eğer aracı kilitlemek için anahtarı çıkaracaksak çok bir esprisi kalmıyor. Umarım ben bir şeyleri yanlış yapmışımdır, yoksa çok sinir bozucu bir durum.
sanmıyorum ya. vag grubunun anahtarsız giriş çalıştırması bütün araçlarında aynı diye biliyorum. elinizi sürtüp kilitliyorsunuz.

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Çakal ruhlu biri olduğum için FR :D
:D
Simulation-Gray-Wolf-Plush-font-b-Toy-b-font-font-b-Jackal-b-font-Doll-New.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım