Hangi Motor Hangi Marka?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul

Ekli dosyalar

• rfrefe.jpg
    rfrefe.jpg
    33.2 KB · Görüntüleme: 145

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
sinan manul satılıyordu da biz mi almadık? :( ve evet sinan performanslı modellerde DSG sever sağ koltuğa oturduğunda ufak tefek bir iki gazlamadan sonra bu kadar iyi olduğunu tahmin etmemiştim demişti:cool: ama şunu da söylemeden geçemeceğim 1.4 atmosferik,1.6 1.4 tdi gibi motorlarda DSG ultra gereksiz. onun yerine klasik bir tork konvertörlü tercih ederdim @motorsinann

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
sinan manul satılıyordu da biz mi almadık? :( ve evet sinan performanslı modellerde DSG sever sağ koltuğa oturduğunda ufak tefek bir iki gazlamadan sonra bu kadar iyi olduğunu tahmin etmemiştim demişti:cool: ama şunu da söylemeden geçemeceğim 1.4 atmosferik,1.6 1.4 tdi gibi motorlarda DSG ultra gereksiz. onun yerine klasik bir tork konvertörlü tercih ederdim @motorsinann
Performanslı modellerde iyi işler çıkardığını her zaman söyledim ve senin araban 180 beygirlik B sınıfı bir hothatch :D alt devirde sc üst devride turbo ile yürüdüğü için ve DSG ile birleşince iyi iş çıkarıyor fakat böyle bir arabada DSG mantıklı fakat aynı şanzıman 1.4 dizel araçta da olunca ahhaha komiğime gidiyor

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Performanslı modellerde iyi işler çıkardığını her zaman söyledim ve senin araban 180 beygirlik B sınıfı bir hothatch :D alt devirde sc üst devride turbo ile yürüdüğü için ve DSG ile birleşince iyi iş çıkarıyor fakat böyle bir arabada DSG mantıklı fakat aynı şanzıman 1.4 dizel araçta da olunca ahhaha komiğime gidiyor
İbiza cuprada makina be fiyatları uçmasaydı iyiydi ama

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Atmosferik motor deyince aklıma Amerikan arabaları geliyor. Geliştirmeye müsait motorlar.
Turbo benzinli olarak A45 motoru geliyor.
Dizelde de VM'in 2.0 240 hp'lik motoru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım