Hangi Motor Hangi Marka?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
BU NE CESARETTİR YARABBİM, SENİ TANIMAK İSTİYORUM YİĞİDİM, MUTLAKA ARA BENİ...
FB_IMG_1485356608343.jpg

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
ya yalnız polo yapışıyo yola ya ben sürdüm bizim honda yatmaya başlıyo saçma sapan
yapışıyor da direksiyon inanılmaz hissiz şasiden de bir şey anlamıyorsun 10 hızla giderken direksiyon neyse 20 derece arkasının açıldığında da aynı biçimde hiç gazlayası gelmiyor adamın :D diğer arabası da 2004 Accord sport ustamın onun direksiyonu çok ince ama gayet hisli, hani b segmenti dersin poloya eğlence dersin valalhi Accord bile fersah fersah daha güven ve eğlence veriyor

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
yapışıyor da direksiyon inanılmaz hissiz şasiden de bir şey anlamıyorsun 10 hızla giderken direksiyon neyse 20 derece arkasının açıldığında da aynı biçimde hiç gazlayası gelmiyor adamın :D diğer arabası da 2004 Accord sport ustamın onun direksiyonu çok ince ama gayet hisli, hani b segmenti dersin poloya eğlence dersin valalhi Accord bile fersah fersah daha güven ve eğlence veriyor
bizimkide fena değil yumaşayınca anlıyorumki araba kafadan bırakacak ağırlaşıncada devir yükseldi demek direk bağlı galiba nasıl bi şey yapmışlarsa

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
bizimkide fena değil yumaşayınca anlıyorumki araba kafadan bırakacak ağırlaşıncada devir yükseldi demek direk bağlı galiba nasıl bi şey yapmışlarsa
fd6 larda kafadan kaymaya meyil var biraz çünkü opellerde kullanılan beşik sistemi var ama şükür ki arkalar bağımsız :D
Civic in en güzel alt yapıya sahip olanı şu 99 kasaları var ya onlar işte
ben onun gibi bir araba görmedim daha

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
fd6 larda kafadan kaymaya meyil var biraz çünkü opellerde kullanılan beşik sistemi var ama şükür ki arkalar bağımsız :D
Civic in en güzel alt yapıya sahip olanı şu 99 kasaları var ya onlar işte
ben onun gibi bir araba görmedim daha
Yok ya arkalar bağımsız değildi galiba kafadan salakça kayıyor ya ama bi ağırlık trasferini yapayım arkası geliyo hemen

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Sayın @motorsinann
Otopark forumuna göstermiş olduğunuz ilgiden ve forum ahalisini bilgilendirdiğinizden dolayı size teşekkürlerimizi sunarız.
Göstermiş olduğunuz üstün hizmet neticesinde size 1.4 tidiay desege Polo hediye etmek isteriz.
Lütfen bizimle iletişime geçin...

Son düzenleme:

Melih Eksi

Profesör
9 Eyl 2016
154
109
1,085
vag grubunun 1.4 tsi act 150 bg motoru. gerçekten 1.4lerin kralı. yakıt tüketimi performans teknoloji

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Sayın @motorsinann
Otopark forumuna göstermiş olduğunuz ilgiden ve forum ahalisini bilgilendirdiğinizden dolayı size teşekkürlerimizi sunarız.
Göstermiş olduğunuz üstün hizmet neticesinde size 1.4 tidiay desege Polo hediye etmek isteriz.
Lütfen bizimle iletişime geçin...
sizinle iletişime mi geçeyim? nereden engelliyoz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım