Hangi Yazılım(Remap) Firması Anketi

Hangisi

• Dr.Ecu

Kullanılan: 11 47.8%
  • 2CR Performance

Kullanılan: 12 52.2%

• Kullanılan toplam oy
    23

BorgaXxX

Panpa
29 Ocak 2017
443
1,436
2,645
Marka
Ford
Öncelikle herkese iyi günler, iyi forumlar. 1.5TDCi Fiesta aracımı biraz daha güçlendirmek ve keyiflendirmek amacı ile yazılım yaptırmaya karar verdim. İki firmayı aradım fiyat bilgisi aldım. Nedense iki firma arasında inanılmaz bir fiyat farkı var .Fiyat paylaşmayacağım ama oranlarını paylaşacağım. Sizin bu iki firma ile ilgili bir fikriniz ya da tecrübeniz var mı ? Siz olsaydınız hangisini seçerdiniz ?

Dr.Ecu : %100 birim fiyat
2CR : %160 birim fiyat ( Hizmete yazılım öncesi motor ekspertizi - yazılım öncesi ve sonrası dyno ölçümlerinin de dahil olduğunu söylediler)

Son düzenleme:

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,727
3
9,664
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
100.000 km altı , servis bakımlı araçlara kapsamlı motor garantisi ve TÜV onayı vereyim :D

Ha bide araç durumuna ve kullanıcıya göre özel yazalım , kopyala yapıştır yazılım değil :)

BorgaXxX

Panpa
29 Ocak 2017
443
1,436
2,645
Marka
Ford
@S.Asil aslında yakınızda aramız 70km 😅 Tek problem ben bu akşam istanbula doğru yola çıkıyorum. Bir ihtimal 1 ay içinde oradan yaptırmadan gelirsem sana ulaşırım 👍.

Bu arada oy kullanan arkadaşlar neden oy verdikleri firmayı seçtiklerini yazabilirler ise bende daha detaylı bilgi sahibi olabilirim oy verdikleri firma hakkında. Teşekkür ederim şimdiden oy kullanan herkese.

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
864
2,007
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
Mgremaps araştırın derim, 2cr hakkında çok olumlu yorum okumadım ve taraftar gibi bir kitlesi var.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım