Hankook Ventus S1 Evo 3 Volkswagen Golf GTI, R, Tiguan R için orijinal ekipman ortağı

zbetk

Profesör
Beta Programı
2 Eki 2016
262
262
1,395
İstanbul
Marka
BMW
1715154797869.png

FR = Jant koruma özelliğini ifade etmektedir. Bu ürünlerde, lastiğin janta oturduğu kısımdaki çıkıntı sayesinde, jantın çizilmesine ve hasar görmesine engel olan bir lastik çıkıntısı bulunmaktadır.

hebehebe

Emre
Asfalt Kurutucu
24 Mar 2023
53
15
570
39
İstanbul
Marka
Volkswagen
Beyler Sport Contact 7 kullanıp olumlu olumsuz tecrübeleri olan varsa lütfen yazsın.... Burası İstanbul, kullandığım yolların bir kısmında, ucuz ve - genel kanaate göre - sert hamurlu Bridgestone'lar var diye teselli buluyorum. Ama bu araba daha iyi lastiği hakediyor. Conti SC7 extra yumuşak hamurlu diye lanse ediliyor. Desendeki blokların büyüklüğü, benim anladığım, lastiğe belirli bir katılık ve sportiflik getiriyor. PS4s biraz tuzlu ve test puanları daha düşük, ama yerleşmiş, ne olduğu belirli bir lastik. Söylediğim gibi tecrübelerinizi duymak iyi olur, teşekkürler.

hebehebe

Emre
Asfalt Kurutucu
24 Mar 2023
53
15
570
39
İstanbul
Marka
Volkswagen
Sizin aklınız PS'lerde kalmış. Bana kalırsa başka lastik düşünmeyin gidip 4S'leri alın. Yanılırsanız en azından bizim yönlendirmemizle değil, kendi kararınızla yanılmış olursunuz.
Asymmetric 6 alırken desenine ve kauçuk görüntüsüne bakıp 'ne bu ya' demiştim. Sonra oldukça üzdü beni. Yenilikler risklidir, bu kadar. Yalnız tanıdık bir lastikçi arkadaş, patron değil çalışan, yaşadığın sıkıntı aracın garanti kapsamına girebilir, lastiklerde bir arıza olabilir, çıkarıp bakmak lazım dedi. Akla yakın geliyor mu? Yüksek hızda ve ıslakta kötü yol tutuş. Bana pek gelmiyor.
Zaman ve para olarak bir maliyeti olur, onun için soruyorum teşekkürler.

racer

Sedat
Profesör
27 Eyl 2021
229
362
1,085
29
ankara
Marka
Ford
Hocam bu kadar masraf düşünüyorsanız golf r ı satın. Size güzel bir 1.6 pasifik LPG li bir golf 4 alalım... altına da güzel bir sava takarız. Temiz temiz bineriz. Artan paraya da öküz alırız. Köye yerleşiriz

Son düzenleme:

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,814
1
4,142
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Yazılan fikirleri önemseyip dikkate alacaksanız, Sport Contact 7.

sebebi de youtube videoları vs değil, daha önce forumda da üye olan Arda, F80 M3 ile Avrupa seyahatinde pistlere de girerek 4000 km yol yaptı. Pass'lerde yanlayarak videolar çekti, lastiklerinden aşırı memnundu. Böyle bir şartta PS4 ler paramparça olurdu eminim, fazla yumuşak lastiktir.

hebehebe

Emre
Asfalt Kurutucu
24 Mar 2023
53
15
570
39
İstanbul
Marka
Volkswagen
Yazılan fikirleri önemseyip dikkate alacaksanız, Sport Contact 7.

sebebi de youtube videoları vs değil, daha önce forumda da üye olan Arda, F80 M3 ile Avrupa seyahatinde pistlere de girerek 4000 km yol yaptı. Pass'lerde yanlayarak videolar çekti, lastiklerinden aşırı memnundu. Böyle bir şartta PS4 ler paramparça olurdu eminim, fazla yumuşak lastiktir.
Zaten SC7 alacağım, sadece tereddüt sebebini açıkladım... bir de mevcut lastikleri muhayeneden geçirmenin bir manası olur mu onu danışmak istedim... bilgi için teşekkürler

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım