Hanover ticari araçlar fuarında olan araçlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Babam katıldı ve bana bir kaç fotoğraf attı yeni araçlar ile ilgili sizlere de yeni hafif ticari araçların fotolarını atmakina istedim. Yeni çıkan modeller hakkında da konususruz diye düşündüm.

İlk araç vw amarok canyon. Aracın jantlar ri garip geldi. Sanki kursun geçirmez lastiklerin kullandığı jantlarla benziyor. 3.0.v6 motoru ile segmentinde iyice işleri kizistiracak gibi duruyor. Bu arada en üst donanım seviyesi canyon değil aracın yanında duran mavi renk de olan aventura donanım aracın en üst versiyonu olacak. Aventura da 14 yine ayarlanan koltuklar 20 inç jant apple car play falan standart olacak.

Toyota proace bu araç da vw transporter rakibi olarak lanse ediliyor. Ülkemizde satışına 1 2 ay içinde başlanacak.

Peugeot expert Toyota, Citroën ile ortak üretilen bir araç. Sadece motorları farklı olacak diye biliyorum.

Renault alaskan ilk olarak dıştan çok güzel görünüyor fakat aracın iç mekani aynı navara gibi bence hayal kırıklığı. Araç navara nin aynısı. Zaten Mercedes Nissan ve Renault ortak olarak pick up segmentine girdiler. İlerleyen zamanlarda Mercedes glt adlı navara ile çok benzeşen bir pick up daha göreceğiz.

Fiat talento Renault trafic ile nerredeyse hiç bir farkı yok. Tek farkı motorları. Bu arada bu aracın np300 ismi ile nissan versiyonu da çıktı.

Vw crafter Mercedes ile vw nin ilk defa ortaklık yapmayarak üreteceği CD segmenti araç. Tasarım olarak hoşuma gitti. Binek vw modelleri gibi duruyor.

Vw crafter iç mekani oldukça şık duruyor bence. Bunda direksiyon ve ekranın katkısı büyük. 2017 yılı içerisinde aracın otomatik versiyonu da çıkacak. Şanziman büyük ihtimalle amarok da kullanılan zf in 8 ileri tork kovertorlu şanzimanından olabilir.

Vw crafter e. Araç elektrikli ve 124 mil menzil sunuyor. Önden tasarımı r line gibi duruyor. Ve rengiyle bir nevi ateş ediyor bence.

Bence markaların birbirinden farklı motorlara sahip fakat görünüm ve kalite olarak aynı arabaları üretmesi sacma. Bu işi sırf maaliyet düşürmek için yapıyorlar. Sizin ne düşünüyorsunuz bu konu ile ilgili?

Son düzenleme:

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Renault Alaskan, Toyota Proace ve Volkswagen Ceafter'ı beğendim de diğer modeller güzel değil. Bu arada fotoğraflar için teşekkürler.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Ne demek hocam. Toyota bencede fena değil. Fiyatı iyi olursa belki satar. Fakat Toyota boyut olarak segmentinde biraz küçük kalıyor bence. Alaskan in içi farklı olsaydı navaradan daha iyi olurdu. Crafter bence çok şık duruyor otomatik şanzimanı ile baya satacak gibi

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Ne demek hocam. Toyota bencede fena değil. Fiyatı iyi olursa belki satar. Fakat Toyota boyut olarak segmentinde biraz küçük kalıyor bence. Alaskan in içi farklı olsaydı navaradan daha iyi olurdu. Crafter bence çok şık duruyor otomatik şanzimanı ile baya satacak gibi
Toyota'nın 5.2 ya da 5.3 metrelik bir versiyonu da var. Tasarım konusunda çok beğendim. Alaskan'ın da dışını beğendim ama pick-up segmentinde Navara'yı hiçbirine değişmem.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Bende amarok u değişmem valla pick up segmentinde özellikle 3.0 v6 motorunu.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Valla ya e crafter çok şekil duruyor. Mavi rengi de çok severim bana daha da albenili geliyor.

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Crafter'ın içini beğendim. Binek araç havası verilmeye çalışılmış bence ama önden görünce aklıma Hyundai H 350 geldi. Pek beğendiğimi söyleyemem.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
H350 daha çok sprinter ile transit karışımı bence pek bir alakası yok yeni crafter le bana kalırsa

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör

İlk attığım araç ıveco nun konsept kamyonu fuarda tanitilmis. 2. Olan ise ıveco nun yeni bir kamyonu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım