Herkese geçmiş olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,080
7
51,480
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Başbakan Binali Yıldırım, 26. Dönem 3. Yasama Yılı dolayısıyla TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın ev sahipliğinde Meclis'te düzenlenen resepsiyonda gazetecilerin sorularını cevapladı.
Yıldırım, bir soru üzerine, MTV'ye yapılan yüzde 40 zammın sorulması üzerine Yıldırım, “MTV, müzik televizyonundan mı bahsediyorsunuz? Onunla bizim alakamız yok. Ben cevabını verdim” diye konuştu.

Kaynak: Yeniçağ
Ya bak... neyse ya... Sayın Başbakanım...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,305
45,960
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Başbakan Binali Yıldırım, 26. Dönem 3. Yasama Yılı dolayısıyla TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın ev sahipliğinde Meclis'te düzenlenen resepsiyonda gazetecilerin sorularını cevapladı.
Yıldırım, bir soru üzerine, MTV'ye yapılan yüzde 40 zammın sorulması üzerine Yıldırım, “MTV, müzik televizyonundan mı bahsediyorsunuz? Onunla bizim alakamız yok. Ben cevabını verdim” diye konuştu.

Kaynak: Yeniçağ
Kısacası ben vasıfsızım, öncekiler gibi beni oturttular buraya ne diyorlarsa onu yapıyorum demiş işte.

Son düzenleme:

anl_akl

Panpa
8 Eyl 2016
1,247
3,438
3,720
Ankara
2018 de alınacak sıfır arabalar için geçerliymiş bakan açıklama yapmış.Geri Vitesinizi güle güle kullanın.

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,560
2,729
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
2018 de alınacak sıfır arabalar için geçerliymiş bakan açıklama yapmış.Geri Vitesinizi güle güle kullanın.

Şimşek MTV zammı için ”Yanlış anlaşıldı, %40 MTV zammı 2018’de alınacak arabalar için geçerli” dedi. Şimşek daha sonra kanunu yanlış hatırladığını belirtip Meclis’teki kanunun bütün araçları kapsadığını ifade etti.

geri vitesin geri vitesi

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
O ilk açıklama saçmalıktı zaten, inanan var mıydı?
MTV her yıl alınan bir vergi, ilk alımla ilgisi yok. 2018 çıkışlılar, öncekilerden %40 fazla ödeyecek denemeyeceğine göre (bire bir aynı araba 2017 çıkışlı 1000 lira, 2018 çıkışlı 1400 lira, neden?). Tepki azaltmak için yapılan manevralardan biriydi.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Bunlar daha başlangıç dostlar...
Harç bitti yapı paydos.. zamlar daha yeni başlıyor...
Şimdi %40 olan zammı %25 gibi fahiş bir başka değere indirip herkesi sevindirir taktir bile kazanırlar..

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,305
45,960
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bunlar varya bunlar o kadar şeytan, o kadar kurnaz ki akılları bir tek alengirli işlere çalışıyor. Mtv zammını %40 olarak açıkladılar ve cumhurbaşkanı direkt ' oo çok olmuş olmaz böyle ' diyerek %25'e düşürttüler. Halbuki en baştan zam fiyatını %25 olarak belirleselerdi yine herkes çok fazla bu ne böyle diyecekti. Şimdiyse herkes ' neyse %40'dan 25'e düşürdüler iyidir ' diyecek. Halbuki bu senenin yasal zam sınırı %14,85 civarı. Bu rakamdan daha fazla zam yapılamaz. Ama öyle çakal ki bunlar milleti nasıl soyacağını, nasıl kabul ettireceğini iyi biliyorlar.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Bunlar varya bunlar o kadar şeytan, o kadar kurnaz ki akılları bir tek alengirli işlere çalışıyor. Mtv zammını %40 olarak açıkladılar ve cumhurbaşkanı direkt ' oo çok olmuş olmaz böyle ' diyerek %25'e düşürttüler. Halbuki en baştan zam fiyatını %25 olarak belirleselerdi yine herkes çok fazla bu ne böyle diyecekti. Şimdiyse herkes ' neyse %40'dan 25'e düşürdüler iyidir ' diyecek. Halbuki bu senenin yasal zam sınırı %14,85 civarı. Bu rakamdan daha fazla zam yapılamaz. Ama öyle çakal ki bunlar milleti nasıl soyacağını, nasıl kabul ettireceğini iyi biliyorlar.
Inanan olursada aklini seveyim onlarin

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Hocam, bu senin dediğin ölümü gösterip sıtmaya razı etmek oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım