Herkese selamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aliozdemir16

Düz Yol Gazcısı
26 Ağu 2018
6
11
145
Bursa’da yaşıyorum 30 yaşındayım çalışıyorum.6 ay önce 96 model BMW z3 1.9 aldım ve internette gezerken BMW z3 ile ilgili açılmış bir konu neticesinde otopark.com u tanıdım ve üye oldum. Ayrıca 2011 model 3.20d aracım var. Z3ümün alelade çekilmiş bir resmini ekliyorum.inşallah ileride daha güzellerini çekip sizlerle paylaşırım.
250c1fec5ef578ddd1ed0b12ce29997f.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hoşgeldiniz keyifli forumlar diliyorum, 150 defa ilanlara bakıp almaya cesaret edemediğim bir otomobildir Z3.
Garaj Bölümünde başlık açarak otomobillerinizle ilgili detaylı fotoğraf ve deneyimlerinizi paylaşabilirseniz benim gibi Z 3 veya 320d almak isteyen takipçilerimiz için birer bilgi kaynağı olursunuz.
Teşekkür ediyorum :)

audibuneidi

Asfalt Kurutucu
23 Ağu 2018
88
72
560
izmir
Marka
Audi
Alıp uğraşmak istediğim bir araçtı şans eseri 1 hafta önce arkadaşıma araç almaya giderken 2. elde a5 görüp aldım yoksa aklımdaki tek araçtı. Hayırlı uğurlu olsun.

aliozdemir16

Düz Yol Gazcısı
26 Ağu 2018
6
11
145
Merhaba hosgeldiniz keyifli forumlar. Araciniz cok hos duruyor. Masallah.

Teşekkürler. Çok seviyorum aracımı ama bir Skyline görürsem anında satarım. Hayatımda kullandığım en güçlü araç 184 Bg .sahi nasıl Skyline kullanmak? Çok merak ediyorum ama maalesef Türkiye de yaşadığım sürece tadamayacağım bir zevk muhtemelen.Çok şanslısınız.

aliozdemir16

Düz Yol Gazcısı
26 Ağu 2018
6
11
145
Alıp uğraşmak istediğim bir araçtı şans eseri 1 hafta önce arkadaşıma araç almaya giderken 2. elde a5 görüp aldım yoksa aklımdaki tek araçtı. Hayırlı uğurlu olsun.

Teşekkür ediyorum ama a5 de çok mantıklı bir seçim olmuş.daha iyilerine binersiniz inşallah.birde plakanın yerini değiştirseniz tadından yenmeyecek

audibuneidi

Asfalt Kurutucu
23 Ağu 2018
88
72
560
izmir
Marka
Audi
Plakanın yerini değişmek için tamponu değişmem gerek direk ki bana güzel geliyor yeri millet pek beğenmiyor anlamadım :/

Feridun

Profesör
24 Ara 2017
185
678
2,135
Ankara - Almanya
Marka
Nissan
Teşekkürler. Çok seviyorum aracımı ama bir Skyline görürsem anında satarım. Hayatımda kullandığım en güçlü araç 184 Bg .sahi nasıl Skyline kullanmak? Çok merak ediyorum ama maalesef Türkiye de yaşadığım sürece tadamayacağım bir zevk muhtemelen.Çok şanslısınız.

Oncelikle tesekkurler ali bey. Skyline GT-R R34 benim cocukluk hayalimdi. Ilk kez 2005 yilinda koltuguna oturmak surmek nasip olmustu ankara da. Ve ozaman ben bunu alacagim diye hedef koydum kendime son 3.5 senedir yurt disindayim ilk firsatda aldim. Bu aracin zaten nadir ve cok ozel oldugunu biliyordum yalniz aldiktan sonra anladimki gercekten cok cok ozel. Burada bile nezaman disari ciksam arac ile bir tebrik selam resim cekme soru sorma vs vs neler neler... Olumlu seyler gormek herkezin sizi tebrik etmesi cok guzel bir duygu. Burada s1 olarak 4 adet var birisi bende birisi arkadasimda diger ikisinden haber alamiyorum. Yaz sezonu acilisi bulusmasina gitmistim almanyanin en buyuk sezon acilis bulusmasiydi esim ve kucuk cocugum ile gitmistim 1800 arac arasindan tek r34 gtr bendim ve herkezin gozu uzerinizdeydi anlatilmaz yasanir bir duygu bence. Bir kac eksik parcalarim var ins bu kisin hepsini tamamlayacagim seneye istedigim gibi olur. Eger olurda seneye bununla gelirsem r34 un tadina bakabilirsiniz ankaraya geliyorum.

aliozdemir16

Düz Yol Gazcısı
26 Ağu 2018
6
11
145
Bende şuanda bundan 10 sene önce hayalini kurduğum araçlardan sadece birine biniyorum ama benimki sizinki kadar nadide bir araç değil.sizin adınıza da çok sevindim hayalinizi gerçekleştirebilmenize.İnşallah nasip olur bir gün Skyline koltuğuna oturmak. yaklaşık 3 sene önce istanbuldan Bursa’ya dönerken r32 görmüştüm 06 plaka.Leon vardı bende.180le giderken yanımdan uzadı gitti.unicorn görmüş gibi oldum.kanlı canlı r34 de nasip olur inşallah.

Feridun

Profesör
24 Ara 2017
185
678
2,135
Ankara - Almanya
Marka
Nissan
Bende şuanda bundan 10 sene önce hayalini kurduğum araçlardan sadece birine biniyorum ama benimki sizinki kadar nadide bir araç değil.sizin adınıza da çok sevindim hayalinizi gerçekleştirebilmenize.İnşallah nasip olur bir gün Skyline koltuğuna oturmak. yaklaşık 3 sene önce istanbuldan Bursa’ya dönerken r32 görmüştüm 06 plaka.Leon vardı bende.180le giderken yanımdan uzadı gitti.unicorn görmüş gibi oldum.kanlı canlı r34 de nasip olur inşallah.

06 plaka r32 yi taniyorum cok sevdigim bir abimin arladasimin araci simdi ogluna verdi oglu ilgileniyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım