Hgs ceza

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Beyler bizim arabada HGS var, annem girişte hgs den geçeceğine ogs den geçmiş, çıkarken hgs den çıkmış, alet bip bip ötmüş gişedeki. Neyse sorguluyorum ceza kesilmiş mi diye(hem hgs hem ogs), ceza da yok. Herhangi bir ücrette kesilmemiş, galiba otobandan bedava geçme bug ını buldum :D var mı daha önce yaşayan?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,054
7
51,429
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Plakadan okunup görülüyor. Hesaptan sonradan düşülüyor. Ama bu her zaman çok sağlıklı işleyemeyebiliyor. Birkaç gün hgs hesabından geçişleri ve hgs cezalarını takip edin. Eğer geçişte maksimum ücret kesildiyse itiraz için başvurmak gerekiyor.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Plakadan okunup görülüyor. Hesaptan sonradan düşülüyor. Ama bu her zaman çok sağlıklı işleyemeyebiliyor. Birkaç gün hgs hesabından geçişleri ve hgs cezalarını takip edin. Eğer geçişte maksimum ücret kesildiyse itiraz için başvurmak gerekiyor.

İtiraz edecek bir şey yok bence :D hata yapan annem, en kötü maks ücret kesilir, yapacak bir şey yok, teşekkürler :)

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Bir kere buga soktuk hgsyi transitin arkasına iyice girmistim okumadı alet beni ne ceza geldi nede parayı kestiler oda ilk ve son du zaten sonra paşalar gibi catır catır kesmeye devam :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım