Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Herkese merhabalar. Dun gece aracımıza hırsız girdi ve baya sağlam girdi. Aracın komple konsolunu çaldı. Araç şu anda Kosifler Bostancı'da. Sigortadan yapılacak fakat bununla birlikte hasar kaydı da olacak. Hasar kaydı yaklaşık 7 ile 10 bin EURO arasında olacak deniyor. Sizce aracımız değer kayberder mi? Yada ne kadar değer kaybeder? Araçta nokta boya yok motor zaten daha açılmamış bile 10 bin kilometreye gelmedi. Hırsızlık koruyucu film olmasına rağmen camlarda aracın camını kesip bir güzel girmiş hırsızlar ve işinin eri biri yapmış ki bi kadar titiz çalınmış. Ne diyim valla allah belalarını versin. (Klima sistemi de çalınmış.)

Son düzenleme:

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Teşekkür ederim panpa. Allah hiç kimsenin başına vermesin inşallah.
Satarken biraz başınız ağrıyabilir hasar kaydı sigorta durumlarından ötürü yakın zamanda arkadaşımın arabasına da girmişlerdi ama onun konsolu falanda iyice perte çıkarmışlar :/
Çare güvenlikli otoparkları tercih etmek yada aydınlık ve kameralı yerlere araçları koymaya çalışmak. Gerçi uğraşılsa bulunur çalanlar, gidip mecbur çıkmacılara vs. satacak yani aslında çok zor değil.

Allah beterinden korusun geçen paylaşmıştım arabasının kapısı bagajı çalınanlar da olmaya başladı Allah sonumuzu hayır etsin...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Satarken biraz başınız ağrıyabilir hasar kaydı sigorta durumlarından ötürü yakın zamanda arkadaşımın arabasına da girmişlerdi ama onun konsolu falanda iyice perte çıkarmışlar :/
Çare güvenlikli otoparkları tercih etmek yada aydınlık ve kameralı yerlere araçları koymaya çalışmak. Gerçi uğraşılsa bulunur çalanlar, gidip mecbur çıkmacılara vs. satacak yani aslında çok zor değil.

Allah beterinden korusun geçen paylaşmıştım arabasının kapısı bagajı çalınanlar da olmaya başladı Allah sonumuzu hayır etsin...
İnşallah değeri düşmez arabanın bizim en büyük kuşkumuz bu. @berkertekin abi sence ne kadar düşer yada düser mi sen bu tarz şeylerden baya iyi anliyorsun.

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,843
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Kardeşim vallahi çok üzüldüm geçmiş olsun inşaallah.
Bizim bir tanıdığımızın da aracına hırsız girmişti. Aracı yürütmeyi başaramayınca sinirlenip komple ön konsolu söküp koltukların üzerine koymuş ruh hastası. Bir başka tanıdığımızın da aracını çalmış, 3-4 saat içinde komple debriyaj balatasını biritp sıyırtmış ve şanzımanı dağıtmıştı. Sonra boş bir yerde terk edip bırakmış.
Aracınızda cüzzi de olsa bir değer kaybı olur ama pek fazla olacağını sanmıyorum. Neticede kaza veya kazdan kaynaklı hasar durumu söz konusu değil. Zaten resimler de elinizde mevcut.
Benim anlamadığım ön konsoldan ne istemiş ? Parçaları söküp satacak mı ne yapacak anlamadım.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Kardeşim vallahi çok üzüldüm geçmiş olsun inşaallah.
Bizim bir tanıdığımızın da aracına hırsız girmişti. Aracı yürütmeyi başaramayınca sinirlenip komple ön konsolu söküp koltukların üzerine koymuş ruh hastası. Bir başka tanıdığımızın da aracını çalmış, 3-4 saat içinde komple debriyaj balatasını biritp sıyırtmış ve şanzımanı dağıtmıştı. Sonra boş bir yerde terk edip bırakmış.
Aracınızda cüzzi de olsa bir değer kaybı olur ama pek fazla olacağını sanmıyorum. Neticede kaza veya kazdan kaynaklı hasar durumu söz konusu değil. Zaten resimler de elinizde mevcut.
Benim anlamadığım ön konsoldan ne istemiş ? Parçaları söküp satacak mı ne yapacak anlamadım.
Büyük ihtimalle satacak ama normal ekran var yani büyük ekran da yok. Nereye satwcak anlamadım. Hadi ekranı sattı klima ve trimleri nereye satacak. Diyecek söz yok valla abi.

Son düzenleme:

ilhan55

Profesör
12 Eyl 2016
1,250
3,043
3,720
Çok geçmiş olsun ceyhun üzüldüm:( Bizim mahallede bir D-max var aynı şekilde sökerek 3 kere götürdüler çok fena şerefsiz,haysiyetsizler ve her yerdeler.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,843
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Büyük ihtimalle satacak ama normal eoran var yani büyük ekran da yok. Nereye satwcak anlamadım. Hadi ekranı sattı klima ve trimleri nereye satacak. Diyecek söz yok valla abi.
İnsan gerçekten hayret ediyor. Yine iyi yerinden de bakmak lazım kardeşim, adam çalmasa da tüm koltukları yırtıp, ön konsolu kesici ve delici bir aletle parçalamaya çalışıp iç mekana komple zarar verebilirdi de.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım